Discord botu oluşturma

ROXYZ

Femtopat
Daha fazla  
Sa gençler. Ben bir Discord botu yapacağım ama konuya çok hakim değilim. bot / yazıp açılacak, içinde kategoriler olacak ve bir kategoriye tıklandığında o kişiye DM aracılığı ile mesaj gidecek. Bu giden mesajlar kategoriyle alakalı olup her zaman farklı gidecek.

Not: Bu bahsettiğim kategorileri ben yazacağım, giden mesajları da ben ayarlayacağım. Bilen ya da yapabilen varsa yardım edebilir mi?

Sa gençler. Ben bir Discord botu yapacağım ama konuya çok hakim değilim. bot / yazıp açılacak, içinde kategoriler olacak ve bir kategoriye tıklandığında o kişiye DM aracılığı ile mesaj gidecek. Bu giden mesajlar kategoriyle alakalı olup her zaman farklı gidecek.

Not: Bu bahsettiğim kategorileri ben yazacağım, giden mesajları da ben ayarlayacağım. Bilen ya da yapabilen varsa yardım edebilir mi?
Telefonda BDFD (Bot Designer For Discord) adında bir uygulama var. İçinde botunu BD-Script adlı programla dili ile kodlayabiliyorsun ve içinde hangi kodların ne işe yarayacağı yazıyor. İnternette de dediğin şey için birçok kod var ve uygulamada reklam izleyip botunu aktif edebiliyorsun. Bence onu kullanıp yap çok çok daha kolay olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı