Discord botunda neler olabilir?

Bamard

Hectopat
Daha fazla  
Sizce bir Discord botta ne olmalı? Herkesin düşüncesi ve bence şu olması gerek dediği özellikleri bekliyorum.

Sesli komut özelliği
Hocam "discord" botu ya hani. Olamaz bu olsa bile ses kanallarında olur bu da kullanışsız kalır. Normal bir chat bot vb. olsa hadi neyse de.

Soruya gelecek olursam en başta müzik ve yönetim seçenekleri olması gerekir örneğin kanal silme, kullanıcı çıkarma vb.

Hocam bende yapacaktım Discord botu fakat zor iş cidden. Vizyon lazım yani. Sohpet var Cortexte fakat bu gelişebilir. Bunu yapabilirseniz Cortex yerine tercih edilebilirsiniz. Şarkı konusunda çok zor fakat şuan hem Spotify hemde Youtubeden şarkı açan bot yok yani ikisini birden yapan, bunu yapmak zor olmalı ki diğerleri yapamadığına göre. Spotify şarkıları için şarkının saniyesini sürekli güncelleyen yani 1.13, 1.34, 1.35 gibi gibi saniyeleri gecikmesiz söyleyen gibisinden yapılabilir. Bass olayı çok zor. Youtube için videonun kapak fotoğrafı olabilir. Hocam mevcut botların yaptığı görevlerin üstüne yapacak ve bu botları bir botta toplayacak özellikler ile yapmalısınız, zor fakat tercih edilirseniz mükemmel olur.

Hocam bende yapacaktım Discord botu fakat zor iş cidden. Vizyon lazım yani. Sohbet var Cortex'te fakat bu gelişebilir. Bunu yapabilirseniz Cortex yerine tercih edilebilirsiniz. Şarkı konusunda çok zor fakat şu an hem Spotify hem de YouTube'dan şarkı açan bot yok yani ikisini birden yapan, bunu yapmak zor olmalı ki diğerleri yapamadığına göre. Spotify şarkıları için şarkının saniyesini sürekli güncelleyen yani 1.13, 1.34, 1.35 gibi gibi saniyeleri gecikmesiz söyleyen gibisinden yapılabilir. Bass olayı çok zor. YouTube için videonun kapak fotoğrafı olabilir. Hocam mevcut botların yaptığı görevlerin üstüne yapacak ve bu botları bir botta toplayacak özellikler ile yapmalısınız, zor fakat tercih edilirseniz mükemmel olur.

YouTube desteği zor çünkü YouTube bu konudan rahatsız oldu botlar yavaş yavaş yok oldu. Yani Discord ve YouTube'da artık YouTube olayına pek ılımlı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı