Discord-color ıssues while screensharing on Windows with NVIDIA Graphics Card hatası

• Konuyu başlatan zmor
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 458

zmor

Centipat
Daha fazla  
Hocam biraz araştırdım da insanlar Türk Telekom ile ilgili falan diyorlar ben Turkcell kullanıyorum ayrıca güvenli interneti de kapattım ama hâlâ açılmıyor, ne yapacağım?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (385).png
    Ekran Görüntüsü (385).png
    99,4 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
Yapman gereken ekranda yazıyor, sürücünü ekranda yazan sürüme düşürmen gerekiyor.

ve sorunun Türk Telekom ile alakası yok arkadaşlar, kendim de Türk Telekom kullanıyorum bi sorun yok.

Driver düşürürken services üzerinden Windows Update'i devre dışı bırakmayı unutma, hatta ihtiyacın yoksa açma tekrar. Sürücüyü otomatik olarak güncelleyeceği için yine sorun yaşarsın.

Yapman gereken ekranda yazıyor, sürücünü ekranda yazan sürüme düşürmen gerekiyor.

ve sorunun Türk Telekom ile alakası yok arkadaşlar, kendim de Türk Telekom kullanıyorum bi sorun yok.

Driver düşürürken services üzerinden Windows Update'i devre dışı bırakmayı unutma, hatta ihtiyacın yoksa açma tekrar. Sürücüyü otomatik olarak güncelleyeceği için yine sorun yaşarsın.
hocam discırd iyice bozuldu galiba çünkü intel kullanıyorum fakat uyarı alıyorum

hocam discırd iyice bozuldu galiba çünkü intel kullanıyorum fakat uyarı alıyorum
Intel işlemci ve AMD ekran kartı ikilisiyle şuan hiçbir sorun yaşamıyorum, bundan 1 saat önceye kadar Intel Graphics'li bir APU sistemde Discord'a giriyordum ve yine sorun yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı