Discord devre dışı bırakılan hesabın açılması için T.C. kimlik numarası istiyor

Hesaba girmeyi deniyorum şöyle yazıyor ss'de bırakayım. Şöyle söyliyeyim dc ise sanmıyorum çok bişe olacağını hayır biri zorlanmış belli talep yollamış. Hayır işin şurasını anlamıyor yetkililer bunu nasıl kabul ediyor. Neyse en kötü yolluyacam zaten şimdi benim eski kimlik kartı var neyse onu da burda açmayak yine de ilgililenenler adına teşekkür ederim...

Dosya Ekleri

• dc devre dışı.PNG
    dc devre dışı.PNG
    82,9 KB · Görüntüleme: 84
Hesaba girmeyi deniyorum şöyle yazıyor ss'de bırakayım. Şöyle söyliyeyim dc ise sanmıyorum çok bişe olacağını hayır biri zorlanmış belli talep yollamış. Hayır işin şurasını anlamıyor yetkililer bunu nasıl kabul ediyor. Neyse en kötü yolluyacam zaten şimdi benim eski kimlik kartı var neyse onu da burda açmayak yine de ilgililenenler adına teşekkür ederim...
Bende de aynısı oldu. Istedikleri gibi fotoğraf attım. 3 gündür bekliyorum hala yanıt yok.

Kesinlikle vermeyiniz yeni hesap açmanız önerilir. Bu aralar Discord'da data açığı bulunmakta çoğu kişinin ID'sini kopyalayıp T.C. kimlik numarasını bulabiliyorlar.

Yalan. ID ile tc numarası felan bulunamaz. İstiyorsan buraya bırakayım ID mi. Böyle bi babayiğit varsa çıkarsın vursun masaya.
Konuyu hortlatıyorum ama harbiden çıkarsın vursun masaya. Bu arada fake kimlik atım photoshop ile halletiler...

İsim soyisimle zaten çok kolay bulunabiliyor bu bilgiler.
Tcnizi isteyen yok kimliğin fotoğrafını istiyorlar doğrulama için ve gayet makul. Arkadaşlarını, suncularını ve verilerini önemsiyorsan at gitsin bir şey olmayacak.

Kesinlikle vermeyiniz yeni hesap açmanız önerilir. Bu aralar Discord'da data açığı bulunmakta çoğu kişinin ID'sini kopyalayıp T.C. Kimlik numarasını bulabiliyorlar.

Bu arkadaş yanlış söylüyor inanıp paylaşmama gibi bir şey yapmayın boş yere verilerinize veda edersiniz.

Bugün sabah 8.30 saatlerinde hesabıma girmeyi denedim fakat hesabınız devre dışı bıraklmıştır dedi. Ondan sonra Gmail bakayım dedim internet baktığım kadarıyla yaşla ilgili bir sıkıntı var diyordu. Gmail'e baktığımda Discord'dan gelen böyle bir mail ile karşılaştım benden hem fotoğrafımı hem de kimliğimi istiyor anlam veremedim. Eğer Discord'un kendisi ise sıkıntı yok ama ne bileyim Discord bu. İstemez falan dedim bir buraya da danışayım dedim ssleri bırakıyorum.
Şakasına yaşım 11 deseniz bile kapatıyorlar. Güzel badge'ler yoksa hesabınızda bence vermeyin. Ama verseniz de bir şey yapmazlar yani tercih meselesi.

Bugün sabah 8.30 saatlerinde hesabıma girmeyi denedim fakat hesabınız devre dışı bıraklmıştır dedi. Ondan sonra Gmail bakayım dedim internet baktığım kadarıyla yaşla ilgili bir sıkıntı var diyordu. Gmail'e baktığımda Discord'dan gelen böyle bir mail ile karşılaştım benden hem fotoğrafımı hem de kimliğimi istiyor anlam veremedim. Eğer Discord'un kendisi ise sıkıntı yok ama ne bileyim Discord bu. İstemez falan dedim bir buraya da danışayım dedim SS'leri bırakıyorum.

Aga benim de kapandı dalgasına 6 yasındayım dedim https://dis.gd/request buraya kendi T.C. fotoğraf ve yüz fotoğraf at submitle hesap geri geliyor.

Bugün sabah 8.30 saatlerinde hesabıma girmeyi denedim fakat hesabınız devre dışı bıraklmıştır dedi. Ondan sonra Gmail bakayım dedim internet baktığım kadarıyla yaşla ilgili bir sıkıntı var diyordu. Gmail'e baktığımda Discord'dan gelen böyle bir mail ile karşılaştım benden hem fotoğrafımı hem de kimliğimi istiyor anlam veremedim. Eğer Discord'un kendisi ise sıkıntı yok ama ne bileyim Discord bu. İstemez falan dedim bir buraya da danışayım dedim ssleri bırakıyorum.
aga benimde kapandı dalgasına 6 yasındayım dedim https://dis.gd/request buraya kendi tc foto ve yüz foto at submitle hesab geri gelio

Yeni konular

Geri
Yukarı