Discord düşük yayın kalitesi

Cemil1973

Hectopat
50 Mbps download 5 Mbps upload alıyorum. Yani fikrimce Discord'da güzel bir yayın yapabileceğimi düşünüyorum ama yayınımın kalitesi çok kötü. Kaç kere modemime restart attım bilmiyorum bile. Yönetici olarak da çalıştırdım, yine çözülmedi. Sürekli yayını aç kapa yapmam gerekiyor. Çözümü nedir?

resim_2021-05-07_161703.png
resim_2021-05-07_161743.png

Son düzenleyen: Moderatör:
50 Mbps download 5 Mbps upload alıyorum. Yani fikrimce Discord'da güzel bir yayın yapabileceğimi düşünüyorum ama yayınımın kalitesi çok kötü. Kaç kere modemime restart attım bilmiyorum bile. Yönetici olarak da çalıştırdım, yine çözülmedi. Sürekli yayını aç kapa yapmam gerekiyor. Çözümü nedir?

Eki Görüntüle 1012225Eki Görüntüle 1012227

Discord ile alaklı sorun olabilir. Bugün ben de yaşadım aynı sorunu. Yayın 7 piksel falandı.

Eki Görüntüle 1012225Eki Görüntüle 1012227

Düşük yayın kalitesi internetinizle alakalı değil Discord Nitro üyeliği olmayan üyelerin yayın kalitesini ve FPS değirini düşük olarak kitliyor.

Geri
Yukarı