Discord ekran paylaşımı bulanıklaşıyor

ukoksal97

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Arkadaşım Discord'da yayın açıyor, bir süre sonra ekranı bulanıklaşıyor. Bilgisayarı formatladık. Yapmadığımız güncelleme kalmadı. Soruna çözüm bulamadık. Discord'u tarayıcıda açıp ekran paylaştığında böyle bir sorun olmuyor. ISS taraflı olarak da kontrolleri sağladık. Yani hattın herhangi bir drop sorunu vesaire yok. Sadece Discord'da bu şekilde bir problem oluyor. Çözüm hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1621347310340.png

ilk ayarı devre dışı bırakarak dener misiniz?

Hocam Formata falan gerek yoktu. Nitro alın kurtulun diyor Discord size. 15 davete Nitro diyen saçma yerlerle de uğraşmayın. Freelancer'lık yaparak ya da paranız varsa Nitro alabilirsiniz.

Discord'un sana orada anlatmak istediği "Nitro al".

Hocam formata falan gerek yoktu. Nitro alın kurtulun diyor Discord size. 15 davete Nitro diyen saçma yerlerle de uğraşmayın. Freelancer'lık yaparak ya da paranız varsa Nitro alabilirsiniz.

Yalnız ben Nitro kullanmıyorum ama bende o şekilde bir bulanıklaşma olmuyor sadece arkadaşta oluyor. Aslında kimse de yaşamıyoruz öyle bir sorun.
Eki Görüntüle 1029252
Hemen deneyerek gelişmeye dair bilgi vereyim size de :)

Yalnız ben Nitro kullanmıyorum ama bende o şekilde bir bulanıklaşma olmuyor sadece arkadaşta oluyor. Aslında kimse de yaşamıyoruz öyle bir sorun.

Hemen deneyerek gelişmeye dair bilgi vereyim size de :)
Hocam benim arkadaşımda da öyle bir sorun vardı internet kaynaklı bir problem olabilir mi? arkadaşımın da interneti düşük bir süre sonra piksel oluyor açtığı yayınlar.

Arkadaşınızın interneti kötü olabilir.

Hocam benim arkadaşımda da öyle bir sorun vardı internet kaynaklı bir problem olabilir mi? arkadaşımın da interneti düşük bir süre sonra piksel oluyor açtığı yayınlar.
İnternetle alakalı testleri yaptık. İnterneti kaynaklı bir sorun yok. Network işiyle uğraşıyorum. Bir sorun gözükmüyor. Aynı modeme bağlı farklı cihazda test ettik onda da sorun olmuyor.
100mbit download, 8mbit uploadlık bir hattı var.
Nitro da alınmaz. Dandık Nitro 5 dolar be kardeşim.
Daha ucuz yolu yok mu bunun?

Sende çok haklısın. Twitch'in yaptığı gibi yerel ücretlendirme şart. Bu gidişte.
Eki Görüntüle 1029252
Denedik fakat sorun aynı şekilde devam ediyor..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı