Discord Gift "Hediyeniz siber alemden getiriliyor"

zSadeceUfuk

Picopat
Öncelikle merhaba, arkadaşımın bana vermiş olduğu "Discord Gift"'ini denemek istemiştim. Google'de verdiği linki açtım fakat bana tek bir yazı çıkıyordu oda "Hediyeniz siber alemden getiriliyor " yazısını önüme koyuyor. Nedenini bilen var mı acaba?

Dosya Ekleri

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    174,9 KB · Görüntüleme: 268
Son düzenleyen: Moderatör:
Hala anlamadıysanız diye söylüyorum, Gift kodunuz %99 oranda bir 'Nitro Generator' tarafından üretildi. Yani rastgele sayılarla Nitro tutturmaya çalışan programlardan biriyle. Arkadaşınız da onlardan bir tane görüp size atmış. Discord internet sitesinde Gift kodları boşsa o ekranda kalıyor.

Hala anlamadıysanız diye söylüyorum, gift kodunuz %99 oranda bir 'Nitro generator' tarafından üretildi. Yani rastgele sayılarla Nitro tutturmaya çalışan programlardan biriyle. Arkadaşınız da onlardan bir tane görüp size atmış. Discord İnternet sitesinde gift kodları boşsa o ekranda kalıyor.

Aynen öyle çalışan kodlarda bu hatayla karşılaşmazsınız.

Hala anlamadıysanız diye söylüyorum, Gift kodunuz %99 oranda bir 'Nitro Generator' tarafından üretildi. Yani rastgele sayılarla Nitro tutturmaya çalışan programlardan biriyle. Arkadaşınız da onlardan bir tane görüp size atmış. Discord internet sitesinde Gift kodları boşsa o ekranda kalıyor.
Anladım, cevabınız için teşekkürler :)

Geri
Yukarı