Discord habersiz bir şekilde hediye Nitro gönderilmiş

h3hus

Centipat
Yer
Balıkesir/Edremit
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci Intel(R) Core(TM) i3-10105F CPU @ 3.70GHz, 3696 Mhz, 4 Çekirdek, 8 Mantıksal İşlemci

Yüklü Fiziksel Bellek (RAM) 8,00 GB

Sistem Üreticisi BIOSTAR Group
Sistem Modeli H510M

Harici Ekran Kartı Palit GTX 1650 GP NE6165001BG1-1175A 128 Bit GDDR6 4 GB Ekran Kartı
Meslek
DC MOD
Discord benden habersiz hediye Nitro gönderilmiş kartımdan 330 TL civarı para gitti nasıl iade alırım onu bırak iade alabilir miyim? Parama yazık oldu.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    150,6 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleyen: Moderatör:
Discord benden habersiz hediye Nitro gönderilmiş kartımdan 330 TL civarı para gitti nasıl iade alırım onu bırak iade alabilir miyim? Parama yazık oldu.
Hocam büyük ihtimalle hesabınız çalınmış ve orada kayıtlı olan bir karttan hediye ettiler.

Hocam büyük ihtimalle hesabınız çalınmış ve orada kayıtlı olan bir karttan hediye ettiler.

Kartım kayıtlı değildi. Play Store üzerinden aylık çekiyor parayı normalde ama kayıtlı olmadığı halde işlem yapmış. Umarum iade ederler, tek istğim şu an iade etmeleri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum anlamadığın konu hakkında yorum yapma. Hediyeyi ona atmamışlar, onun hesabını ve kartını kullanarak bir başkasına hediye atmışlar. Büyük ihtimal hesabı çalınmış. Türkçe'yi iyi kullan 😄

Şunu fark ettim Discord gift e postama gelmiş ve kullanılmamış Discord poltikasında yazana görede kullanılmayan ya da kendi hesabında kullanılan Nitro gift iade olurmuş.

Şunu fark ettim Discord gift e postama gelmiş ve kullanılmamış Discord poltikasında yazana görede kullanılmayan ya da kendi hesabında kullanılan Nitro gift iade olurmuş.

Hediyeyi al dedim ama alınmış dedi maalesef umarım iade olur süreçleri sizinle paylaşacağım.

Burda yazana göre 5 gün içinde iade edilebiliyormuş ama hediyenin kullanılmaması lazımmış hala discord telep için mesaj gelmedi umarım iade işlemi gerçekleşir
Ekran Görüntüsü (10).png

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    255,1 KB · Görüntüleme: 10
  • Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    258,4 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı