Discord hat yok hatası

Corde Lio

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bugun arkadaşımla Fall Guys oynayıp aynı zamanda Discord'dan konuşurken oyun hata verip, Discord'da hat yok dedi. İnternetten dolayı hiçbir oyuna giremiyorum ama YouTube'da vs sorun yok. YouTube gibi platformlara girebiliyorum bu sorunu nasıl çözebilirim? Ve aynı zamanda internetimde de yavaşlama oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, bugun arkadaşımla Fall Guys oynayıp aynı zamanda Discord'dan konuşurken oyun hata verip, Discord'da hat yok dedi. İnternetten dolayı hiçbir oyuna giremiyorum ama YouTube'da vs sorun yok. YouTube gibi platformlara girebiliyorum bu sorunu nasıl çözebilirim? Ve aynı zamanda internetimde de yavaşlama oldu.
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Valorant ve LOL giremiyorum. Sebebini bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Aynı sorunlar bende var TTNET kullanıyorum 1 saattir böyle. Geçiçi olarak Amerika sunucusunu seçin ayarlardan o zaman sorun olmuyor.

Aynı sorunu bende yaşıyorum.

Bende de aynı sorun var. Steam, discord, epic games vs. giremiyorum. Google'da sorun yok YouTube'a falan çok rahat giriliyor. 3 saattir uğraşıyorum denemediğim şey kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı