Discord hesabı 24 saat ban yedi

Struggle-

Hectopat
Dün saat 21 civarı Discord'um bir anda kapandı ve hesabıma girmeye çalıştığımda 24 saatlik ban yediğimi söyledi. Sebebi aşağıdaki fotoğrafta var. Bunların hiçbirini yapmadım az önce de biri Google hesabıma girmeye çalışmış. IP adresi Rusya olarak gösteriyor e-posta atmış Google süpheli bildirim diye. Sebebini biliyor musunuz?

unknown.png

Dostum onun bende farkındayım aynı anda hem onun hem bunun neden çalındığını anlamaya çalışıyorum hesaplarımı geri aldım fakat devamı gelebilir?

İki aşamalı doğrulama olunca şifreyi bilse bile telefonuza gelen kodu yazmadan giremez söylemeyi unutmuşum Gmail hesabınızın şifresini de değiştirin.

Bir de antivirüs kurup tarama yapın. Virüs yüzünden de çalınmış olabilir. Muhtemelen ban yiyen hesabınız tüm arkadaşlarınıza phishing linkleri gönderdi.

Dün saat 21 civarı Discord'um bir anda kapandı ve hesabıma girmeye çalıştığımda 24 saatlik ban yediğimi söyledi. Sebebi aşağıdaki fotoğrafta var. Bunların hiçbirini yapmadım az önce de biri Google hesabıma girmeye çalışmış. IP adresi Rusya olarak gösteriyor e-posta atmış Google süpheli bildirim diye. Sebebini biliyor musunuz?

Eki Görüntüle 1528081
Büyük ihtimalle bir bedava nitro bağlantısına vs. tıklamışsınız. Eğer şifrenizi değiştirirseniz düzelceğini umuyorum. Düzelmezse discorda bir ticket yollayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı