Discord hesabı askıya alındı

Ariess

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Discord sunucudan bir arkadaşım oyun botu alacaktı ama ne olduysa bot yüzünden hesabı askıya alındı ve giremiyor. Bunun var mı bir çözümü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlarda oldukça yoğun artış sergileyen dolandırma yöntemlerinden birine kurban gitmiş olabilir.
Bot ekleme bahanesiyle hesap bilgilerinizi çalıp hesaplarınızı raid, spam ve benzeri şeyleri için kullanıyorlar.

Bkz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi yeni bir sunucu açtık düzenlemeleri arkadaşım yapıyordu en son olarak da oyun botu çağıracaktı sunucuya bot a destek verdiği için hesabı devre dışı bırakıldı giremiyor botlarla ilgili kural varmış bot destekledim diye de hesap devre dışı kalmiş.
Şöyle bir uyarı verdi: Hesabın, otomatik bot olarak da bilinen kullanıcı hesaplarının oluşturulmasını destekledi veya bu amaca katkıda bulundu.
Sonrası hesabına giremiyor.

Şimdi yeni bir sunucu açtık düzenlemeleri arkadaşım yapıyordu en son olarak da oyun botu çağıracaktı sunucuya bot a destek verdiği için hesabı devre dışı bırakıldı giremiyor botlarla ilgili kural varmış bot destekledim diye de hesap devre dışı kalmiş.
Şöyle bir uyarı verdi: Hesabın, otomatik bot olarak da bilinen kullanıcı hesaplarının oluşturulmasını destekledi veya bu amaca katkıda bulundu.
Sonrası hesabına giremiyor.
Hocam normalde Discord botlara karışmıyor diye biliyorum ama.

@Ariess hangi botu eklediniz sunucuya?

Yeni konular

Geri
Yukarı