Discord hesabı çalındı

Reis bırak şu programları bende 20 kere taradım bir şey çıkmadı ama trojan doluydu PC. Kendimde ara sıra deneme virüsler yaptım bulamadılar. Sen şimdi Microsoft'un resmi sitesine gidiyosun. Oradan ISO dosyasını seçiyorsun sıfırdan kuracaksın. USB'ye yaz deyip seçiyorsun USB'ni bunu yap sonra gel devamını yazayım.
Devamını anlatırsın ben gidiyorum.

Reis bırak şu programları bende 20 kere taradım bir şey çıkmadı ama trojan doluydu PC. Kendimde ara sıra deneme virüsler yaptım bulamadılar. Sen şimdi Microsoft'un resmi sitesine gidiyosun. Oradan ISO dosyasını seçiyorsun sıfırdan kuracaksın. USB'ye yaz deyip seçiyorsun USB'ni bunu yap sonra gel devamını yazayım.

Siz yine de isternseniz bir format atın aşırı önemli şeyleriniz var ise bunları bir USB'ye atın.
@Hank J Wimbleton Rufus ile yapmayı unutma.
YouTube'da var Technopat'ta çekmişti onlarada bakabilirsin.

Reis bırak şu programları bende 20 kere taradım bir şey çıkmadı ama trojan doluydu PC. Kendimde ara sıra deneme virüsler yaptım bulamadılar. Sen şimdi Microsoft'un resmi sitesine gidiyosun. Medya indirme aracımı ne bir şey var indiriyon onu. Biraz bekleyecen falan sonra bir şey çıkcak karşına. Oradan ISO dosyasını seçiyorsun sıfırdan kuracaksın. USB'ye yaz deyip seçiyorsun USB'ni bunu yap sonra gel devamını yazayım.
hocam windows 11inkini mi indireyim

Geri
Yukarı