Discord hesabı çalındı

Chofen

Yoctopat
Daha fazla  
Discord hesabım çalındı token grabber yöntemiyle e-posta şifre telefon no değişti. İçinde babamın sanal kartıyla promosyondan aldığım 1 ay bedava 2X Boost'lu Nitro vardı. Discord supporta yazdım şu an hesabı çok umursamıyorum zaten yan hesabımdı ama sanal kartı hesabın üstünden nasıl çekeceğimi bilmiyorum. Yardım edebilecek var mı?

Discord hesabım çalındı token grabber yöntemiyle e-posta şifre telefon no değişti. İçinde babamın sanal kartıyla promosyondan aldığım 1 ay bedava 2X Boost'lu Nitro vardı. Discord supporta yazdım şu an hesabı çok umursamıyorum zaten yan hesabımdı ama sanal kartı hesabın üstünden nasıl çekeceğimi bilmiyorum. Yardım edebilecek var mı?

Sanal kartı kapatın ya da internet harcamasını kapatabiliyorsanız kapatın sanal kart böyle işler için var.

Büyük ihtimal bilgisayarına trojan ya da keylogger yemişsin. İlk sanal kartını kapat, sonra cihazını sıfırla. Eğer hesabın senin oldugunu kanıtlayabilirsen rahatça alabilirsin ilk mail fatura vs. gerekli

Geri
Yukarı