Çalınan Discord hesabı geri alınabilir mi?

Hunters61

Centipat
Yer
Uganda
E postası sende hala duruyorsa o hesabın kontrolü hala sende . E postayı şuan değiştiremez senin onayın gerekiyor, git şifremi unuttum gmail den gelen postayla ile şifreni değiştir.

windows11

Centipat
Yer
monitörün karşısı
Hesaba bağlı e-posta adresine erişiminiz bulunuyorsa "Parolamı unuttum" seçeneğini kullanarak şifreyi değiştirin ve hesabınızda 2 adımlı doğrulama'yı etkinleştirin.

Eğer hesaba bağlı e-posta adresine erişiminiz bulunmuyorsa 2 seçeneğiniz var:

1- Submit a request – Discord
Yukarıdaki linkten bilet gönderebilirsiniz. "Trust & Safety"yi seçin ve İngilizce bir şekilde formu doldurun. Sayfayı Türkçe'ye çevirebilir ve Google Çeviri üzerinden yazınızı çevirip kopyala yapıştır yapabilirsiniz.

2- [email protected]
Yukarıdaki adrese aynı şekilde sorununuzu anlatan ve temel hesap bilgilerinizi içeren İngilizce bir mail gönderebilirsiniz.

Lütfen bilgilendirin. :)

KS
Telmogram

Telmogram

Femtopat
Yer
Andromeda arkası Antigalaksi, Yeni Ölüm Gezegeni
Hesaba bağlı e-posta adresine erişiminiz bulunuyorsa "Parolamı unuttum" seçeneğini kullanarak şifreyi değiştirin ve hesabınızda 2 adımlı doğrulama'yı etkinleştirin.

Eğer hesaba bağlı e-posta adresine erişiminiz bulunmuyorsa 2 seçeneğiniz var:

1- Submit a request – Discord
Yukarıdaki linkten bilet gönderebilirsiniz. "Trust & Safety"yi seçin ve İngilizce bir şekilde formu doldurun. Sayfayı Türkçe'ye çevirebilir ve Google Çeviri üzerinden yazınızı çevirip kopyala yapıştır yapabilirsiniz.

2- [email protected]
Yukarıdaki adrese aynı şekilde sorununuzu anlatan ve temel hesap bilgilerinizi içeren İngilizce bir mail gönderebilirsiniz.

Lütfen bilgilendirin. :)
yaptım hocam teşekkür ederim, gelişmelerden haberdar ederim. :D

Yukarı