Discord hesabı devre dışı bırakıldı

batuss22

Centipat
Daha fazla  
Hesabım bir anda devre dışı bırakıldı, giriş ekranın attı maile baktım bir mail de gelmemiş. Neden oldu bu, geri nasıl açacağım bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabım bir anda devre dışı bırakıldı, giriş ekranın attı maile baktım bir mail de gelmemiş. Neden oldu bu, geri nasıl açacağım bilen var mı?

13'ten küçük bir sayı söylediniz mi?

13'ten küçük bir sayı söylediniz mi?

Tam hatırlamıyorum ama demedim sanırım son 5 6 gündür hesabım spamdan devre dışı bırakılıp şifre değiştirerek açılıyordu şimdi direk kapandı mail de gelmemiş hiçbir şey yapamıyorum kaldım orta da ne yapacağım.

Hayır kayıt olurken falan 13 yaşında seçmedim yani 13 yaşında değilim.

Dosya Ekleri

• 1691793324100.png
    1691793324100.png
    180,4 KB · Görüntüleme: 43
Tam hatırlamıyorum ama demedim sanırım son 5 6 gündür hesabım spamdan devre dışı bırakılıp şifre değiştirerek açılıyordu şimdi direk kapandı mail de gelmemiş hiçbir şey yapamıyorum kaldım orta da ne yapacağım.

Şüpheli ne yaptınki? Şüpheli bir şey yaptığın için devre dışı bırakılmış. Discord'u pek bilmiyorum, fakat bir destek kısmı falan yok mu?

En son Discord'da ne yaptın?

Şüpheli ne yaptınki? Şüpheli bir şey yaptığın için devre dışı bırakılmış. Discord'u pek bilmiyorum, fakat bir destek kısmı falan yok mu?

En son Discord'da ne yaptın?

En son arkadaşımla konuşuyordum mesajlaşarak bir anda giriş ekranına attı giriş yapmayı denedim hesap devre dışı bırakıldı dedi ve şüpheli bir şey de yapmadım yani hesabı devre dışı bıraktıracak kadar ticket attım yaklaşık 2 saat önce falan hala cevap bekliyorum açarlar mı sizce.

Yeni konular

Geri
Yukarı