Discord hesabı devre dışı bırakıldı

XRwaii

Picopat
Daha fazla  
Discord hesabım durup dururken devre dışı bırakıldı birine "aynen kanka 12 yaşındayım" yazdıgım için kapatıldı nasıl açtırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord hesabım durup dururken devre dışı bırakıldı birine "aynen kanka 12 yaşındayım" yazdıgım için kapatıldı nasıl açtırabilirim?
Discord ile iletişime geçin, muhtemelen maile gelmiştir. Kimlik teki doğum gününüz ve yüzünüzün net bir şekilde göründüğü bir resim çekmenizi isteyecekler.

14 gün süreniz var Discord'a ulaşıp kimliğinizin fotoğrafını falan göndereceksiniz. Eğer şanslıysanız cevap verirler ve hesabınız açılır. Önümüzdeki 14 gün boyunca hesabınız açılmazsa maalesef silinir.

Mailden kimlik ve fotoğraf istiyeceklerdir gönderip heasbınızı açtırırsınız uğraşmam diyorsanız hesap açılmaz.

Kimlik fotoğraf istemeyeceklerdir yaşını zaten mail ile veya telefon numarasıyla doğruladıysa sadice kod gelecektir o yüzden devre dışı oluyor telefon numarasını tekrar doğrulaması lazım 6 senedir kullanıyorum

Kimlik fotoğraf istemeyeceklerdir yaşını zaten mail ile veya telefon numarasıyla doğruladıysa sadice kod gelecektir o yüzden devre dışı oluyor telefon numarasını tekrar doğrulaması lazım 6 senedir kullanıyorum.

12 yaşındayım dediği bir mesaj raporlanmış telefonla neyini onaylayıp açacaksınız? İsterseniz aynısını sizde deneyelim ne dersiniz :D

Discord ile iletişime geçin, muhtemelen maile gelmiştir. Kimlik teki doğum gününüz ve yüzünüzün net bir şekilde göründüğü bir resim çekmenizi isteyecekler.
iletişime geçtim ama hayla cevap gelmedi hesap silinene kadar cevap gelmesse ne olucak ve fotograf attım ama sadece dogum tarihim gözüküyor

Sen 12 desende ban yiyebilirdin. Her şey yapabiliyorlar. Çözüm yok. Var ama çok uzun sürebilir mail atacaksınız kimliğini yüzünü filan filan çok iş yeni hesap açın.

Yeni konular

Geri
Yukarı