Discord hesabı için Yedek Kod

nic0las

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Barış Akarsu dinliyor <3
Daha fazla  
Meslek
Sıradan Biri
Arkadaşlar Windows 10'a dönmek için temiz kurulum yaptım. Yani kodların dosyasını da almayı unuttum, şifre ve kullanıcı adını bilmeme rağmen 6/8 haneli kodları istiyor. Bu yüzden hesaba erişim sağlayamıyorum. Hesabı kurtarmanın bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
O kodları istiyorsa 2 aşamalı doğrulama aktiftir. Bunun için de 2 aşamalı doğrulama uygulamasının (Google Authenticator gibi) telefonunda yüklü olması gerekiyor. O uygulamaya girerek aldığın kodla giriş yapabilirsin.

Dostum aracı (authenticator) gibi program kullanmadıysan SMS ile hesabını geri almayı deneyebilirsin. Hesabına giriş yaparken 2FA kodu yazma yeri geldiğinde sağ altta veya sol altta olabilir SMS ile doğrula seçeneği bulunmakta onu seçip SMS ile hesabına erişim sağlayabilir şifren ile 2FA kodlarını görebilir 2FA korumasını kaldırarak hesabını kurtarabilirsin. Ama eğer telefon numaran hesabında kayıtlı değilse zorlu bir süreç Discord support'a başvurmalısın.

1642419452272.png

Merhaba bende aynı sorunu yaşıyorum ama SMS diye bir seçenek yok nasıl yaptınız?

Eki Görüntüle 1272770

Merhaba bende aynı sorunu yaşıyorum ama SMS diye bir seçenek yok nasıl yaptınız?
İnternet üzerinden giriş yaptığımda oldu. Lakin bu yeterli değil sanırım. Telefonun kayıtlı olması gerekiyor.
Ekran görüntüsü 2022-01-17 144007.png

Altta gördüğünüz gibi ben kaydetmişim ve onun sayesinde geri aldım hesabı.

Geri
Yukarı