Discord hesabı neden uyarı almış olabilir?

Yek233

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün Discord bana özel mesaj atmış, yapmadığım şeylerden dolayı bana uyarı cezası vermiş.
Her neyse, direkt konuya geçeyim. Merak ettiğim üç adet soru var.

1-yaptığımı söylediği davranışı kendileri araştırdılar mı, yoksa birinin raporlaması üzerine araştırmadan koşulsuz uyarı mı attılar?

2-Uyarı atmasının sebebi beni değerli gördüklerinden dolayı mı, yoksa o davranış ona tekabül ettiği için mi?

3-Kaç uyarı alırsam hesap kapanır?

Tahminlerinizi, ve eğer biliyorsanız bildiklerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bugün Discord bana özel mesaj atmış, yapmadığım şeylerden dolayı bana uyarı cezası vermiş.

1-yaptığımı söylediği davranışı kendileri araştırdılar mı, yoksa birinin raporlaması üzerine araştırmadan koşulsuz uyarı mı attılar?

2-Uyarı atmasının sebebi beni değerli gördüklerinden dolayı mı, yoksa o davranış ona tekabül ettiği için mi?

Tahminlerinizi, ve eğer biliyorsanız bildiklerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. İyi günler.
Katıldığın bir sunucudan dolayı uyarı yediysen 3-4 defa tekrarlanması halinde hesabın askıya alınır.

Kankam adamlar seni neden boş yere uyarsın, ayrıca seni neden milyonlarca kullanıcı arasından değerli görsün? Bunları bize değil Discord'un kendisine sor bizim cevaplayabileceğimiz sadece 3. soru olur onu da cevaplamış yukarıdaki arkadaş.

Kankam adamlar seni neden boş yere uyarsın, ayrıca seni neden milyonlarca kullanıcı arasından değerli görsün? Bunları bize değil Discord'un kendisine sor bizim cevaplayabileceğimiz sadece 3. soru olur onu da cevaplamış yukarıdaki arkadaş.
Çocukları kötü işlere yönelttiğimi falan iddia ediyor. Son 5 aydır girmiyorum, aktif olduğum bir sunucu yok, ve doğru düzgün iki kelam laf bile etmedim kimseye. İşte bu yüzden boş yere uyarmış gibi geliyor. Acaba değerli mi görüyor diye düşünmem ise, arkadaşlarımın benzer durumlarda direkt hesaplarının kapanması böyle düşündürdü. Fakat sözün özü, katkınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı