Çözüldü Discord uyarı verdi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NinimuRarei

Decapat
Yer
İzmir
Arkadaşlar normal okuldan gelmiş oyun oynuyordum fakat Discord'dan bir bildirim geldi bildirim ise.
Sizce neden gelmiş olabilir ben Discord'da hiç kimseye bağlantı veya dosya göndermedim ve hesabıma biriside giremez şifrem güçlü.
Not: Bunu yazmamın sebebi virüs falan girmiş olabilir mi?

Ekran Alıntısı.PNG

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    48,1 KB · Görüntüleme: 105
Çözüm
Discord ekibinde Türk arkadaşlar var. E-Mail üzerinden onlara ulaşıp böyle bir mesaj aldığını belirterek, ihlale konu davranışın ne olduğunu sorgulaman ve gelecek cevaba göre hareket etmen en sağlıklısı olacaktır.
Arkadaşlar normal okuldan gelmiş oyun oynuyordum fakat Discord'dan bir bildirim geldi bildirim ise.
Sizce neden gelmiş olabilir ben Discord'da hiç kimseye bağlantı veya dosya göndermedim ve hesabıma biriside giremez şifrem güçlü.
Not: Bunu yazmamın sebebi virüs falan girmiş olabilir mi?

Eki Görüntüle 1966696

Şifrenizin güçlü olması hesabınıza girilmesini imkansız kılmıyor.

Link gibi bir şey paylaşmışsın (veya benzer bir şey) o da virüslü çıkmış, sonra biri çıkıp şikayet etmiş. Ben bunu görüyorum.

Discord ekibinde Türk arkadaşlar var. E-Mail üzerinden onlara ulaşıp böyle bir mesaj aldığını belirterek, ihlale konu davranışın ne olduğunu sorgulaman ve gelecek cevaba göre hareket etmen en sağlıklısı olacaktır.

Çözüm
Mantıklı gelmiyor beni kim şikayet edebilirki arkadaşlarıma bile dosya göndermiyorum.

Birisi belki hesabına girmiş olabilir. Token çalma olayları var. Tokenin patlarsa hesapta patlıyor. Şifreni, e postanı değiştirsen dahi düzelmez.

Yanlış bilgi
Hocam ben o zaman şifremi değiştirsem hesabıma giren kişi bir daha girebilir mi Discord'a ayrıca tickette attım mesaj bekliyorum.

Token varsa, istediğini yap işe yaramaz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı