Discord hesabı silinince verilen tepkilere ne olur?

Peki bir şey daha sorayım o zaman. Normalde Deleted User #0000 olarak gözüküyor ya hesabı silince. Hesabı silmeden once bir mesaja tepki verirsek deleted User hssnbs #0000 74947483 gibi belirli sayılar geliyor diye biliyorum. Hiç denediniz mi normalde isminiz Deleted User #0000 ama reactionun kimin verdiğine bakınca belirli öyle sayılar çıkıyor mu?

Peki bir şey daha sorayım o zaman. Normalde Deleted User #0000 olarak gözüküyor ya hesabı silince. Hesabı silmeden once bir mesaja tepki verirsek deleted User hssnbs #0000 74947483 gibi belirli sayılar geliyor diye biliyorum. Hiç denediniz mi normalde isminiz Deleted User #0000 ama reactionun kimin verdiğine bakınca belirli öyle sayılar çıkıyor mu?

Bilmiyorum onu.

Peki bir şey daha sorayım o zaman. Normalde deleted user #0000 olarak gözüküyor ya hesabı silince. Hesabı silmeden once bir mesaja tepki verirsek deleted user hssnbs #0000 74947483 gibi belirli sayılar geliyor diye biliyorum. Hiç denediniz mi normalde isminiz deleted user #0000 ama reactionun kimin verdiğine bakınca belirli öyle sayılar çıkıyor mu?

Hesabımı bir kere kapatmıştım. Şimdi kontrol ettiğimde öyle sayılar göremedim.

Geri
Yukarı