Discord hesabı yaş sınırı nedeniyle kapatıldı

• Konuyu başlatan esq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 171

esq

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Discord'dan yaştan ban yedim (13 yaş altı yasakmış). Kimlik attım ama dönüş yapmadılar 4 gündür. Ve T.C. No'mu kapamayı unuttum, sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Discord'dan yaştan ban yedim (13 yaş altı yasakmış). Kimlik attım ama dönüş yapmadılar 4 gündür. Ve T.C. No'mu kapamayı unuttum, sorun olur mu?

Yaşının 13'ten büyük olduğunu kanıtlaman gerektiği için attıysan ve Discord'un Gmail'ine attıysan bir şey olmaz.

T.C. No'nu kapamayı unutman sorun olmaz zira 10 yaşında çocuklar bile artık birilerinin tclerini çalabiliyor. Biraz daha bekleyin 2 haftada hesabını geri verdiler kardeşimin. Bir arkadaşımınki ise kapandı ve bir daha açılmadı.

Açarlar belki ama biraz geç dönüyorlar. Zira benimde hesabım kapatılmıştı hiç bir nedeni yoktu. Özel fotoğraflarım vardı hepsi gitti.

Sağ olun arkadaşlar içimi rahatlattınız, o hesap açılmazsa çok üzülürüm çok arkadaşım kaldı o hesapta.

Yeni konular

Geri
Yukarı