Discord hesabım 13 yaş altı sebebiyle yasaklandı

Kimlik'te sadece doğum günümümü isterler yoksa diğer kimlik bilgilerimi atayım mı (isteyeceklerini zannetmiyorum ama.)

Kimlik'te sadece doğum günümümü isterler yoksa diğer kimlik bilgilerimi atayım mı (isteyeceklerini zannetmiyorum ama.)
Sadece doğum tarihi.

Ok. Teşekkür ederim bu tek fotoğrafta olacak diyor nasıl yapacağım o işi.

13 yaşındayım zaten yetiyor artık
Yaş yetiyor ama zihnen biraz daha büyümeniz lazım.

Siz olduğunuzu doğrulayacak işte. Başka ne yapabilir ki? Bu kadar tedirgin olma ya :D Kimlik ve seri numarasını karalayıp gönder işte. Kimliğin ön kısmında hangi bilgilerin olduğunu hatırlamıyorum da isim, soyadın, doğum tarihin, resmin gözükmeli.

Siz olduğunuzu doğrulayacak işte. Başka ne yapabilir ki? Bu kadar tedirgin olma ya :D kimlik ve seri numarasını karalayıp gönder işte. Kimliğin ön kısmında hangi bilgilerin olduğunu hatırlamıyorum da isim, soyadın, doğum tarihin, resmin gözükmeli.

Resim yok işte almak zorunlu değildi 18 yaşına kadar :D

@XBaroas neyse sen isim, soyadı ve doğum tarihi şekilde gönder bakalım. Umarım hesabını açarlar ve bir daha böyle şeylere inanma. 1 ile 12 arasında bir rakam söyletip sonra mesajı yaşın kaç şeklinde düzeltiyorlar ve Discord'a şikayet ediyorlar. Discord'da hesabını direkt kapatıyor.

@XBaroas neyse sen isim, soyadı ve doğum tarihi şekilde gönder bakalım. Umarım hesabını açarlar ve bir daha böyle şeylere inanma. 1 ile 12 arasında bir rakam söyletip sonra mesajı yaşın kaç şeklinde düzeltiyorlar ve Discord'a şikayet ediyorlar. Discord'da hesabını direkt kapatıyor.

Hocam isimden sonra 4 harfli rakamı göndermeye gerek var mı kaldırıldı ya o yüzden bir de tek fotoğraf demiş 2 fotoğraf yollarsam olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı