Discord hesabım çalındı ne yapmalıyım?

xEgel

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GeForce Rtx3050ti - i5 11400H 2.70GHz - 8 GB Ram - 1920 x 1080, 144hz
Birisi bana denemem için oyun attı bende kabul edip oyunu indirdim oyunu açtığımda anti virüs hata verdi ve sonra da Discord çöktü ve hesabımın şifresi değişmiş. Discord kurtarma aşamalarında son aşamada böyle bir şey söyledi bu ne demek? Ben pek anlamadım yardım edin.

Ekran görüntüsü 2023-04-06 171407.png

Bu da anti virüsün verdiği hata.

Ekran görüntüsü 2023-04-06 170753.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Birisi bana denemem için oyun attı bende kabul edip oyunu indirdim oyunu açtığımda anti virüs hata verdi ve sonra da Discord çöktü ve hesabımın şifresi değişmiş. Discord kurtarma aşamalarında son aşamada böyle bir şey söyledi bu ne demek? Ben pek anlamadım yardım edin.
Hocam öncelikle Avast yazılımının kendisi virüs zaten Kaspersky veya Malwarebytes yükleyerek bilgisayarınızı tarayıp Trojan'i silin. Tüm e-posta adreslerinizi kontrol edin. Ardından Discord hesabınızı kurtarmak için şifremi unuttuma basın eğer telefon numaranız veya e-posta adresinizde değiştirilmişse Discord Support üzerinden Discord'a destek talebi açın.

Eki Görüntüle 1729488

Bu da anti virüsün verdiği hata.

Eki Görüntüle 1729489

Nasıl inanabiliyorsunuz adam bilgisayarınıza RAT virüs atıp bilgisayarınıdaki bilgileri çalmış disclrd hesabınıza da 2 aşamalı doğrulama eklemiş.

RAT yemişsin, tokenin ve sağlam bir RAT ise Cookie'lerinden tut mail adreslerine kadar birçok bilgin karşı tarafa geçmiş haliyle.
Hocam öncelikle Avast yazılımının kendisi virüs zaten Kaspersky veya Malwarebytes yükleyerek bilgisayarınızı tarayıp Trojan'i silin. Tüm e-posta adreslerinizi kontrol edin. Ardından Discord hesabınızı kurtarmak için şifremi unuttuma basın eğer telefon numaranız veya e-posta adresinizde değiştirilmişse Discord Support üzerinden Discord'a destek talebi açın.
Tamam. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı