Discord hesabım çalındı

BaranArslan

Decapat
Daha fazla  
Discord hesabım dün sabah saatlerinde çalındı. Çalan kişi e-postama girip kendi e-postasıyla değiştirmiş ve hesapta kredi kartı bilgilerim de vardı. Şu an 1M OWO karşılığında Nitro satıyor. Bu kişi direkt satın alım yapabilir mi, kredi kartı CVV'si ister mi? Discord'a mesaj attım, dün mesaj atıldı ve bir daha dönülmedi. Eğer korktuğum şey başıma gelirse dava edebilir miyim? Çalınan hesabın ismi ve kodu şu an böyle.
Kodunu değiştirip duruyor, şimdi fark ettim.

1630596743480.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce bilmiyorum falan diye geveledi sonra mesajları silip engelledi :]] Kendince çakallık yapacaktı ama telefonda iyi ki mesajlarını silirken internetim açık değilmiş eski mesajları da duruyor.

1. fotoğraf:
Eki Görüntüle 1157212
2. fotoğraf:
Eki Görüntüle 1157213
3. fotoğraf (mesajları silmiş ve engellemiş.):
Eki Görüntüle 1157214
Discord zaten silinen mesajları görebiliyor yine sistemden bakacaklardı boşuna çekmişsin montaj ile kolayca değiştirebiliyor sana demiyorum genel olarak konuşuyorum.

Discord zaten silinen mesajları görebiliyor yine sistemden bakacaklardı boşuna çekmişsin montaj ile kolayca değiştirebiliyor sana demiyorum genel olarak konuşuyorum.
Kardeşim ben konu sahibi değilim, kişiyi ekleyip soru sordum sadece ayrıca Discord zaten görür biliyorum ben siz görün diye yazıyorum...

Yeni konular

Geri
Yukarı