Discord hesabım çalındı

BaranArslan

Decapat
Daha fazla  
Discord hesabım dün sabah saatlerinde çalındı. Çalan kişi e-postama girip kendi e-postasıyla değiştirmiş ve hesapta kredi kartı bilgilerim de vardı. Şu an 1M OWO karşılığında Nitro satıyor. Bu kişi direkt satın alım yapabilir mi, kredi kartı CVV'si ister mi? Discord'a mesaj attım, dün mesaj atıldı ve bir daha dönülmedi. Eğer korktuğum şey başıma gelirse dava edebilir miyim? Çalınan hesabın ismi ve kodu şu an böyle.
Kodunu değiştirip duruyor, şimdi fark ettim.

1630596743480.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti gibi yerlerden kredi kartı kullanıyorsan İnternet alışverişlerine kapatabilirsin kartı. (Garanti kullanıyorum her zaman kapalı bırakıyorum.) Üstteki kişilerin dediği gibi yap. Hiç nitro aldıysan onun dekontunu falan gönder discorda.
Ziraat kullanmaktayım , 3 ay önce epic games den bedava olan discord nitro aldım

Önce bilmiyorum falan diye geveledi sonra mesajları silip engelledi :]] Kendince çakallık yapacaktı ama telefonda iyi ki mesajlarını silirken internetim açık değilmiş eski mesajları da duruyor.

1. fotoğraf:
1.jpg

2. fotoğraf:
2.jpg

3. fotoğraf (mesajları silmiş ve engellemiş.):
3.PNG

Önce bilmiyorum falan diye geveledi sonra mesajları silip engelledi:]] kendince çakallık yapacaktı ama telefonda iyi ki mesajlarını silirken internetim açık değilmiş eski mesajları da duruyor.

1. fotoğraf:
Eki Görüntüle 1157212
2. fotoğraf:
Eki Görüntüle 1157213
Eki Görüntüle 1157214

Önce bilmiyorum falan diye geveledi sonra mesajları silip engelledi:]] kendince çakallık yapacaktı ama telefonda iyi ki mesajlarını silirken internetim açık değilmiş eski mesajları da duruyor.

1. fotoğraf:
Eki Görüntüle 1157212
2. fotoğraf:
Eki Görüntüle 1157213
Eki Görüntüle 1157214

Teşekkür ederim beni bilgilendirdiğin için <3
Önce bilmiyorum falan diye geveledi sonra mesajları silip engelledi :]] Kendince çakallık yapacaktı ama telefonda iyi ki mesajlarını silirken internetim açık değilmiş eski mesajları da duruyor.

1. fotoğraf:
Eki Görüntüle 1157212
2. fotoğraf:
Eki Görüntüle 1157213
Eki Görüntüle 1157214
Bende yazıyorum farklı hesapla .
Teşekkür ederim beni bilgilendirdiğin için <3

Bende yazıyorum farklı hesapla .
direk engelledi .

1. fotoğraf:
Eki Görüntüle 1157212
2. fotoğraf:
Eki Görüntüle 1157213
Eki Görüntüle 1157214
Keşke ilk başta seni dava edeceğim deyip kanunları cezaları filan atsaydım :/

1. fotoğraf:
Eki Görüntüle 1157212
2. fotoğraf:
Eki Görüntüle 1157213
Eki Görüntüle 1157214
Discord şimdide hesabının nasıl çalındığını bilmeden sana yardımcı olamam diyor ben nasıl bilebilirim ki ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı