Discord hesabım çalındı

axeln13

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yeniyim daha, hatam varsa söylersiniz. Discord hakkında konu yok. Neyse, konumuza dönelim. Benim hesabım çalındı arkadaşlar.
E-posta adamın üzerine kurulu, tel benim üzerime. 2 aşamalı doğrulama var. O da benim üzerime kurulu ama telefondan sıfırlayınca mail kontrol edin diyor, ne yapmalıyım? Yardım edin lütfen.

Discord hesabı en başta size ait değilmiş zaten. Diğer şahıs kendi mail adresi ile açmış ki onun üzerine anlaşılan. Şifremi unuttum diyip şansınızı deneyebilirsiniz.

Discord hesabı en başta size ait değilmiş zaten. Diğer şahıs kendi mail adresi ile açmış ki onun üzerine anlaşılan. Şifremi unuttum deyip şansınızı deneyebilirsiniz.

Normalde hesabı ilk açtığımda e-posta babamın üzerindeydi. Sonra kendi e postama aldım. Şifremi unuttum deyince de mail kontrol edin diyor ama telefon numarası yazıyor Discord destekte nasıl yazacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde hesabı ilk açtığımda e-posta babamın üzerindeydi sonra kendi epostama aldım şifremi unuttum deyincede mail kontrol edin diyor ama telefon numarası yazıyor ve Discord destekde nasıl yazacağım?

https://dis.gd/request bu link üzerinden ulaşın ve Trust & safety ekibini işaretleyip devam edin.

Geri
Yukarı