Discord hesabım çalındı

tekirr

Decapat
Yer
Burdur
Arkadaşlar bir Discord kişi hesabımı çaldı ve kim olduğu bilmiyorum. Şifremi değiştirdim. Gitti mi o kişi bilmiyorum. Ama umarım gitmiştir ve yapabileceğim ne var? Linklere tıklamam ve korsan indirmem. Bu nasıl oldu? Ve yapabileceklerim neler? Hesabımdan gitti mi? Hesap şu an 1 gün banlı.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bir Discord kişi hesabımı çaldı ve kim olduğu sanırım biliyorum. Şifremi değiştirdim. Gitti mi o kişi bilmiyorum. Ama umarım gitmiştir ve yapabileceğim ne var? Linklere tıklamam ve korsan indirmem. Bu nasıl oldu? Ve yapabileceklerim neler? Hesabımdan gitti mi? Hesap şu an 1 gün banlı.

kimin çaldığını biliyorsun ama nasıl olduğunu bilmiyosun? İllaki bir açık vermişsindir ona.

Arkadaşlar bir Discord kişi hesabımı çaldı ve kim olduğu sanırım biliyorum. Şifremi değiştirdim. Gitti mi o kişi bilmiyorum. Ama umarım gitmiştir ve yapabileceğim ne var? Linklere tıklamam ve korsan indirmem. Bu nasıl oldu? Ve yapabileceklerim neler? Hesabımdan gitti mi? Hesap şu an 1 gün banlı.
Şifre değiştir, iki faktörlü korumayı aç. Hatta Discord desteğe yaz, bu kişiyi şikayet et. Ayrıca kimin yaptığını bilebiliyorsan nasıl olduğunu da bilmen gerek bence.

Kimin çaldığını bilmiyorum arkadaşlar yanlış anlamışım.

Ve sanırım telefondan değiştirmem gerekliymiş. Ama bilgisayardan değiştirdim bile. Ve jetonun süresi doldu diyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı