Discord hesabım çalındı

bedirhan934

Centipat
Daha fazla  
Son zamanlarda RekOS kurmuştum onun ile alakalı olabilir mi? Ben normal olarak Windows Defender kapalı kullanıyorum ama indirdigim şeylere çok dikkat ederim yani onun ile alakası olmadıgı düşünüyorum. RekOS ile alakalı olabilir mi? Discord hesabımı aldım ama başka bilgilerimi almış olabilirler mi? Discord hesabımı aldıgımda garip garip sunuculara girmişlerdi. Rocket League sunucusuna girip millete dolandırıcı reklamlar yapmışlar bir de +18 reklamlar yapmışlardı. Bir bilginiz var mı?

Rek OS ne yapsın senin hesabını? Sen kesin Discord hesabını bir autha bağladın :D burası yani.

1689009560106.png

Son zamanlarda RekOS kurmuştum onun ile alakalı olabilir mi? Ben normal olarak Windows Defender kapalı kullanıyorum ama indirdigim şeylere çok dikkat ederim yani onun ile alakası olmadıgı düşünüyorum. RekOS ile alakalı olabilir mi? Discord hesabımı aldım ama başka bilgilerimi almış olabilirler mi? Discord hesabımı aldıgımda garip garip sunuculara girmişlerdi. Rocket League sunucusuna girip millete dolandırıcı reklamlar yapmışlar bir de +18 reklamlar yapmışlardı. Bir bilginiz var mı?

İndirdiğin bir program veya eklenti ile alakalıdır yüksek ihtimalle ancak RekOS ile alakası var mıdır bir bilgim yok.

Burası sadece tokenine erişebilir. Oda max hesabın içini görebilir veya sunuculara otomatik katılır.
bazı kişilere mesajda atmışlardı

Hayır. Tokenede erişemez. DM atabilir sunucu katılabilir.
baktım ama sadece mee6 ve https://disboard.org sitesine erişim vardı

İndirdiğin bir program veya eklenti ile alakalıdır yüksek ihtimalle ancak RekOS ile alakası var mıdır bir bilgim yok.
indirdigim şeyler sadece crackli asseto corsa ve rickroll cmd indirdim bunlarile alakalı oldugunu düşünmüyorum

Token grabber dosyası açmışsınız büyük ihtimal ile indirdiğiniz yazılımları kontrol edin.
bide bitane arkadaş stabil bir chromium yapmış ondan alakalı olabilirmi ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı