D0HA

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster ABRA A5 V15.8
Sabah Discord'u açtığımda hesabın oturumunun kapatıldığını gördüm ve atmıştır deyip girmeye çalıştım fakat ekte bıraktığım "hesabın devre dışı bırakıldı" uyarısı ile karşılaştım. Sonrasında forumlarda aynı bu şekilde sorun yaşayanları gördüğümde Discord'un maile herhangi bir mesaj atması gerektiğini gördüm fakat mesaj atmamıştı. Ben de kendim Discord Support'a yazdım ve sonrasında ekte de bıraktığım şekilde "merhaba, hesabınız, hizmet şartlarımızı veya topluluk kurallarımızı ihlal ettiği için devre dışı bırakıldı. Hesabı eski durumuna döndürmeyeceğiz." şeklinde cevap verdiler. Hesap tam olarak 5. yılına 1 hafta gibi bir süre içinde girecekti. 5 yıldır hiçbir sorun yaşamayıp şu an bu şekilde sorun yaşamam absürt.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-10 123112.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-10 123112.png
    5,9 KB · Görüntüleme: 67
  • Ekran görüntüsü 2023-09-12 210537.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-12 210537.png
    16,4 KB · Görüntüleme: 71
Sabah Discord'u açtığımda hesabın oturumunun kapatıldığını gördüm ve atmıştır deyip girmeye çalıştım fakat ekte bıraktığım "hesabın devre dışı bırakıldı" uyarısı ile karşılaştım. Sonrasında forumlarda aynı bu şekilde sorun yaşayanları gördüğümde Discord'un maile herhangi bir mesaj atması gerektiğini gördüm fakat mesaj atmamıştı. Ben de kendim Discord Support'a yazdım ve sonrasında ekte de bıraktığım şekilde "merhaba, hesabınız, hizmet şartlarımızı veya topluluk kurallarımızı ihlal ettiği için devre dışı bırakıldı. Hesabı eski durumuna döndürmeyeceğiz." şeklinde cevap verdiler. Hesap tam olarak 5. yılına 1 hafta gibi bir süre içinde girecekti. 5 yıldır hiçbir sorun yaşamayıp şu an bu şekilde sorun yaşamam absürt.

Topluluk ihlali yapmışsınız eğer böyle bir şey olmadığı yönündeyseniz Discord'a tekrardan bir bilet açın konuyu açmalarını söyleyin.

Neden hesabınızın devre dışı bırakıldığını sorun.

Geçmiş olsun yeni hesap açın nitronuz var ise bunu yine de supporta yazın.

Son zamanlarda Discord çok fazla saçmalıklarla dolu ve 12 yaş çocukların asılsız reportlamaları yüzünden birçok eski hesap dahil hesaplar kapatıldı. Ben bıraktım Discordu, size de öneririm.

Son zamanlarda Discord çok fazla saçmalıklarla dolu ve 12 yaş çocukların asılsız reportlamaları yüzünden birçok eski hesap dahil hesaplar kapatıldı. Ben bıraktım Discordu, size de öneririm.
Discord olmadan da olmuyor hocam. Bu arada bu yaş olaylarından dolayı kapatılan hesaplarla ilgili Discord Admins sunucusundaki Discord Safety moderatörü bana şunu söyledi.
1694542746351.png

Discord olmadan da olmuyor hocam. Bu arada bu yaş olaylarından dolayı kapatılan hesaplarla ilgili Discord Admins sunucusundaki Discord Safety moderatörü bana şunu söyledi.
Eki Görüntüle 1941947
Benim hesabı o yüzden kapatmışlardı. Şaka gibi olan şey ise zaten botumu onaylatmak için çok önceden Discord'a kendi kimliğimi atmam. Kimlik var adamlarda yani bakabilirlerdi yaşa.

Topluluk ihlali yapmışsınız eğer böyle bir şey olmadığı yönündeyseniz Discord'a tekrardan bir bilet açın konuyu açmalarını söyleyin.

Hocam kaç gün önce sordum fakat cevap hâlâ cevap gelmedi.

Neden hesabınızın devre dışı bırakıldığını sorun.

Sordum fakat kaç gündür cevap vermedi.

Son zamanlarda Discord çok fazla saçmalıklarla dolu ve 12 yaş çocukların asılsız reportlamaları yüzünden birçok eski hesap dahil hesaplar kapatıldı. Ben bıraktım Discord'u, size de öneririm.

Kesinlikle hocam 5 yıllık hesabım, 1 kere bile aksi bir hareketi olmadı fakat daha nedenini öğrenemediğim sebepten hesabım devre dışı bırakıldı. Kesinlikle bırakma yönünde haklısınız TS geçmeyi düşünüyorum.

Geçmiş olsun yeni hesap açın nitronuz var ise bunu yine de supporta yazın.

Yoktu hocam fakat geçmişte kaç kere Nitro aldım ve o kadar değerli hesaptı.

Discord olmadan da olmuyor hocam. Bu arada bu yaş olaylarından dolayı kapatılan hesaplarla ilgili Discord admins sunucusundaki Discord safety moderatörü bana şunu söyledi.
Eki Görüntüle 1941947

Yaşla ilgili olduğunu düşünmüyorum öyle bir cümle söylemedim fakat öyle bir sorun varsa da kimlik doğrulama ile açılıyor olduğunu biliyorum. O yüzden işin içinde farklı şeyler var fakat anlayamadım.

Yaşla ilgili olduğunu düşünmüyorum öyle bir cümle söylemedim fakat öyle bir sorun varsa da kimlik doğrulama ile açılıyor olduğunu biliyorum. O yüzden işin içinde farklı şeyler var fakat anlayamadım.
Açmıyorlar genellikle. Muhtemelen yaş olayından banlandınız. Siz 13'ten küçük sayı yazdınız ve gıcık olduğunuz birisi raporlayıp ban attırdı. Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı