Discord hesabım hacklendi

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar beni çok korkutan bir durumla karşılaştım. Az önce Discord'a girdim ve bulunduğum bütün sunuculara ve arkadaş listemdekilere defalarca ekte bulunan mesaj gönderilmiş. Farklı saatlerde göndermiş. Şimdiden söyleyeyim hiçbir beleş nitro linkine tıklamadım.
1643303491243.png

Hocam ondan olmuş olabilir. Nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama çok saçma. Aynı sebepten benim hesabım kapatıldı 3 4 saat sonra. Sizinki de kapanır büyük ihtimalle. Tabi kesin diyemem. Aynı şeyi yaşadığım için söylüyorum.

Merhabalar beni çok korkutan bir durumla karşılaştım. Az önce Discord'a girdim ve bulunduğum bütün sunuculara ve arkadaş listemdekilere defalarca ekte bulunan mesaj gönderilmiş. Farklı saatlerde göndermiş. Şimdiden söyleyeyim hiçbir beleş Nitro linkine tıklamadım.
Eki Görüntüle 1284796

Şifreni ve e postanı değiştirebilirsin. Ayrıca 2 aşamalı doğrulama aç. Gmail ve sosyal medya hesaplarının şifrelerini farklı yaparak değiştir. Hiçbir şey olmaz. Ayrıca keylogger şansına karşı Kaspersky ve Malwarebytes indirebilirsin.

Ayarlar > yetkili uygulamalar bu kısımdan kimlere, nelere yetki verdiğini görebilirsin. Bazı sitelere Discord ile kayıt olurken fark etmeden izin vermiş olma ihtimalin yüksek. Ayrıca hangi yetkileri verdiğini görebilirsin. Bu kısmı temizledikten sonra şifreni değiştir. Ancak biri seni bu mesajdan dolayı şikayet etmişse ban yemen kaçınılmaz.
1643304438947.png
Hocam bu botların erişimi var. Ayrıca Beluga'nın sunucusundan banlanmışım zaten bu yüzden.
Şifreni ve e postanı değiştirebilirsin. Ayrıca 2 aşamalı doğrulama aç. Gmail ve sosyal medya hesaplarının şifrelerini farklı yaparak değiştir. Hiçbir şey olmaz. Ayrıca keylogger şansına karşı Kaspersky ve Malwarebytes indirebilirsin.
Hocam taradım bilgisayarı virüs çıkmadı çok şükür.
Hocam büyük ihtimal çerezlerinizi bir yere kaptırdınız.
Dün bilgisayarıma trojan bulaştı ama Malwarebytes ile sildim.

Eki Görüntüle 1284819hocam bu botların erişimi var. Ayrıca Beluga'nın sunucusundan banlanmışım zaten bu yüzden.

top.gg'den bir şey olmaz ama yine de çıkar. Diğer dediklerimi de uygula anti virüsten başka.
Eki Görüntüle 1284819hocam bu botların erişimi var. Ayrıca Beluga'nın sunucusundan banlanmışım zaten bu yüzden.

Şifreni ve e postanı değiştirebilirsin. Ayrıca 2 aşamalı doğrulama aç. Gmail ve sosyal medya hesaplarının şifrelerini farklı yaparak değiştir.

Şunları uygula.

Yeni konular

Geri
Yukarı