Discord hesabımda birileri mi var?

Daha fazla  
Hesaba göz gezdireyim derken 6 gün önce Bulgaristan'ın baş kentinden giriş yapılmıştı. Hesapta Google Authenticator falan da var ama bir aralar linke tıkladım diye bütün hesaplarım çalınmıştı + 3 tane Discord hesabım da çalındı. Onun etkisiyle olabilir mi?

Hesaba göz gezdireyim derken 6 gün önce Bulgaristan'ın baş kentinden giriş yapılmıştı. Hesapta Google Authenticator falan da var ama bir aralar linke tıkladım diye bütün hesaplarım çalınmıştı + 3 tane Discord hesabım da çalındı. Onun etkisiyle olabilir mi?

Hocam hesap bilgilerini değiştir istersen belki bilmeden bir linke basmış olabilirsin insanlık hali unutabiliyoruz bazen.

İki aşamalı doğrulamanız varsa biraz zor ama daha önce çalındıysa olabilir. Tüm hesap bilgileriniz değiştirin.

İlk olarak cihazda bir tarama yapın antivirüs mümkünse format dahi atmanızı öneririm sonrasından mail ve şifrelerinizi değiştirin Google Authenticator bir işe yaramaz bir kere cookie çektirdiyseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı