Discord hesabımdan mesajlar gönderilmiş, Instagram hesabıma girilmiş

Sistemde yüklü olan anti-virüs yazılımıyla tam tarama yapın, sorun bulmazsa 2AD açın ve şifrenizi değiştirin.

Hocam Intel hiç Core i5-7400K adında işlemci çıkarmadı ki? Intel'in 7.Nesil Core i5 serisinde çarpan kilidi açık olan tek işlemci Intel Core i5-7600K.

Dün 1 indede bana saldırı yapıldı discorduma girip herkese link yollamışlar girince dc sayfasından steam e yönlendiriliyorsun benimde dalgınlığıma geldi steam hesabımı giriş yaptım ondan sonrasında resmen hackerlarla savaş verdim hesabımdan hemen çıkış yaptılar gmailime kod göndertiyorum arkadaşın dediği gibi kod gelmiyor sanırım keylogger yaptılar steam guarda bile kod göndertmiyor adamlar e posta adresimi ve guardı kaldırınca bir titreme geldi dedim bu sefer gitti bütün emeklerim ve busefer hesabımı kaybettim ama allahtan telefon numaramı hesaba kaydetmişim hemen kendime kod yolladım ardından gmaili değiştirdim yeni şifre koyup guard ekledikten sonra hackerlarla olan savaşımı kazandım 😅

Dün 1 indede bana saldırı yapıldı discorduma girip herkese link yollamışlar girince DC sayfasından Steam'e yönlendiriliyorsun benim de dalgınlığıma geldi Steam hesabımı giriş yaptım ondan sonrasında resmen hackerlarla savaş verdim hesabımdan hemen çıkış yaptılar Gmail'ime kod göndertiyorum arkadaşın dediği gibi kod gelmiyor sanırım keylogger yaptılar Steam Guard'a bile kod göndertmiyor adamlar e posta adresimi ve guardı kaldırınca bir titreme geldi dedim bu sefer gitti bütün emeklerim ve busefer hesabımı kaybettim ama Allah'tan telefon numaramı hesaba kaydetmişim hemen kendime kod yolladım ardından Gmail'i değiştirdim yeni şifre koyup guard ekledikten sonra hackerlarla olan savaşımı kazandım 😅

Hocam bugün şifreyi değiştirdim. Umarım bir sıkıntı çıkmaz.

Geri
Yukarı