Discord hesabından herkese sahte Nitro linki atılmış

O zaman kullandığınız günlerde virüs yediyseniz belki ondandır.
Hayır anlamadığım nokta şu sosyal medya hesaplarıma da girilmeye çalışılmış. Steam'e de girmeye çalışmışlar. Keylogger falan benzeri bir şey mi var anlamadım. Malwarebytes ve Kaspersky ile tarattım ama hiçbir şey çıkmıyor. Format mı atmak gerekecek nedir bunun çözümü yani bilen varsa.

Hayır anlamadığım nokta şu sosyal medya hesaplarıma da girilmeye çalışılmış. Steam'e de girmeye çalışmışlar. Keylogger falan benzeri bir şey mi var anlamadım. Malwarebytes ve Kaspersky ile tarattım ama hiçbir şey çıkmıyor. Format mı atmak gerekecek nedir bunun çözümü yani bilen varsa.
Benzer şifreler kullanıyorsanız buluyorlar. Benim google ve oyun hesaplarımı çaldılar bu taktikle ama geri alabildim.

Benzer şifreler kullanıyorsanız buluyorlar. Benim google ve oyun hesaplarımı çaldılar bu taktikle ama geri alabildim.
Şifre üretmekten baydım artık yeminle ya. 2000’ler başı key generator gibiyim adeta element uyduruyorum resmen:)

Herkese selam,

Az önce Discord hesabımdan herkese “steam üzerinden Nitro hediye” linki gitmiş. Ben Discord'a zaten bayağıdır girmiyordum ama neden olduğu hakkında fikrim yok. Discord şifremi vs. değiştirdim hep. Steam'imde de sorun yok ama nette milletin Steam'e giremediğini vs. okudum. Ekstra bir şey yapmama gerek var mı sizce?

Hocam sorunun çözebildinizmi eğer sorun hala devam ediyorsa yardımcı olabilirim.

Hocam sorunun çözebildiniz mi eğer sorun hala devam ediyorsa yardımcı olabilirim.
Format attım bilgisayara o şekilde şu an sorun görünmüyor gibi ama fikrin varsa veya önlem amaçlı yapabileceğim bir şey varsa söyle tabi. Sonuçta bir daha başımıza gelmeyecek diye bir şey yok.

Format attım bilgisayara o şekilde şu an sorun görünmüyor gibi ama fikrin varsa veya önlem amaçlı yapabileceğim bir şey varsa söyle tabii. Sonuçta bir daha başımıza gelmeyecek diye bir şey yok.

Hesabını kimse ile paylaşma şifreni 1-2 haftada bir değiştir Discord programından yetkili uygulamalar sekmesini her gün kontrol et bilmediğin bir şey varsa sil oradan mümkünse 2 aşamalı doğrulama aç.

Hesabını kimse ile paylaşma şifreni 1-2 haftada bir değiştir Discord programından yetkili uygulamalar sekmesini her gün kontrol et bilmediğin bir şey varsa sil oradan mümkünse 2 aşamalı doğrulama aç.
Hepsi aynen dediğin gibiydi ama maalesef yaşadık. Hiç anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı