Discord hesap silindikten sonra kişisel bilgiler öğrenilebilir mi?

nikama

Hectopat
Daha fazla  
Hesabı sildikten sonra mesajlar kalıyor bunu biliyorum fakat kişisel bilgiler siliniyor. Yine de bir şekilde bu hesabin kime ait olduğunu IP adresi ile Discord veya başkaları öğrenemez mi?

Hesabı sildikten sonra mesajlar kalıyor bunu biliyorum fakat kişisel bilgiler siliniyor. Yine de bir şekilde bu hesabin kime ait olduğunu IP adresi ile Discord veya başkaları öğrenemez mi?
Hocam benim discord hesabım geçen sene ban yemişti ve kapanmıştı.Yaklaşık bir hafta önce kişisel verilerimi talep ettiğimde tüm bilgilerimin silindiğini ve yardımcı olamayacağını berlirtmişlerdi.Bu bilgilerin içinde mesajlar da var diye biliyorum.

Eğer kısa bir süre olduysa mail atarak veri talebinde bulunabilirsiniz. 200MB civarlarında bir dosya gönderilir 30 gün içerisinde, okumakta zorlanabilirsiniz sizin için grafiğe ve yazıya döken uygulamalar var.

Neye göre sorduğuna bağlı dava açıcaksan eğer illa ki veritabanına bir şekilde kaydolmuştur kullanıcı bilgileri , ama kimin sildiğini öğrenmek istiyorsan onu bende bilmiyorum.

Hocam benim discord hesabım geçen sene ban yemişti ve kapanmıştı.Yaklaşık bir hafta önce kişisel verilerimi talep ettiğimde tüm bilgilerimin silindiğini ve yardımcı olamayacağını berlirtmişlerdi.Bu bilgilerin içinde mesajlar da var diye biliyorum.
Discord önemli bir süreç olmadığı sürece bende zannetmiyorum kişisel bilgi veya mesajları vereceğine lakin dava süreci felan oluşursa vermesi zorunludur.
Hocam yok onları bile siliyorlar diye biliyorum.
Hayır hocam kişisel vermezler diye zannediyorum. Araya hukuki süreç girerse vermek zorundalar.

Bana gelen mailde nihai olarak silinir veya anonimleştirilir yazıyordu eğer dava süreci olursa bulunur ama eğer davalık vs. bir durum yoksa vereceklerini sanmıyorum eğer üzerinden 15 gün geçtiyse.

Bana gelen mailde nihai olarak silinir veya anonimleştirilir yazıyordu eğer dava süreci olursa bulunur ama eğer davalık vs. bir durum yoksa vereceklerini sanmıyorum eğer üzerinden 15 gün geçtiyse.
Sanmam , bir dava süreci olursa o mesajlar veritabanından çıkartılır öyle hesap silmekle herşeyi silip ortadan kaybolmak mantıksızdır zaten.

Geri
Yukarı