Discord ID ne işe yarar?

ns sec

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Çoğu yerde görüyorum Discord ID to token ID to IP falan o kadar kolay mı bu işler yani sadece ID'sini kopyalayarak hesabına girebiliyor muyuz? Benim bildiğim IP bulma falan bu kadar kolay değil eğer öyle kolay olsaydı herkes bulurdu fakat arada kaldım sizce bu doğru mu?

Çoğu yerde görüyorum Discord ID to token ID to IP falan o kadar kolay mı bu işler yani sadece ID'sini kopyalayarak hesabına girebiliyor muyuz? Benim bildiğim IP bulma falan bu kadar kolay değil eğer öyle kolay olsaydı herkes bulurdu fakat arada kaldım sizce bu doğru mu?

ID sadece bir bot yaperken işine yarar veya etiketlerken. Birinin hesabını ID ile giremessin tokenini biliyorsan girersin tokende şifreni deişse bile token aynıdır.

ID sadece kullanıcının tespiti için yapılmış bir değiştirilemez datadır. Kullanıcı adı ve hashtag değiştirilse dahi ID değiştirilmez. Token gibi özel olmamasının tek sebebi, şifre/e-posta değiştirdiğinizde token'iniz değişir ancak ID'yi değiştirmek mümkün değildir otomatik olarak database tarafından hesabınıza tanımlanır. ID ile hesap bilgileriniz haricinde herhangi bir bilgi açığa çıkarılamaz.

Olası detaylar;
  • Kullanıcı Adı ve Hashtag
  • Hesabın kuruluş tarihi
  • Çevrimiçi olup olmadığı
  • Profil fotoğrafı
  • Sahip olduğu rozetler

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı