Discord OwO bot ne işe yarar?

Arkadaşlar Discord'daki owo bot ne işe yarar? Şimdiden cevap yazanlar için teşekkürler.

Botun para birimi var owo diye işte kumar oynayıp falan bunu katlamaya çalışıyorsun (gerçek para yatırmana gerek yok) gerçek parailen bu owo paraları satın alanlar var bildiğim kadarıyla 1M =13 TL.

LoL tarzında bir sistemi var owo hunt kodunu yazdığında av yapar. Avdan belli hayvanlar gelir sana şansına göre 15 saniyede bir yazabilirsin bu kodu. Her yazdığında hayvan gelir common, rare, Legend gibi kategorileri var onlara göre de belli güçleri var hayvanların. Her gün owo daily yazarsan silah veya sürpriz kutu verir silah kutusundan hayvanlara verebileceğin silah çıkar. Diğer kutudan gem çıkar gem kullanıp daha çok ve kolay hayvan bulabilirsin ve zor hayvanların çıkma şansı artar. 3 hayvandan bir takım oluşturup ister arkadaşınla ister owo hunt yazıp rastgele savaştırabilirsin veya yukarıdaki arkadaşların da dediği gibi kumar kodları var para katlayabilirsin. Kısacası boş bir oyun botu başlamanı veya kullanmanı tavsiye etmem.

Oyun gibi. Owo hunt/battle yazarak oynuyorsun. Kumar kısmı da var hiç bulaşma kazandırmıyor. Hazır ilgili konu görmüşken dün botun sunucusunda yaşadığım bir ayrımcılığı yazmak isterim. Sunucuda sadece İngilizce konuşmaya izin var bir sürü Türk üyesi olduğu halde. Ben de bir Türk'e yardım etmek istedim, spam kanallarında, tekrar ediyorum botun oynandığı dolayısıyla bir hayli kalabalık spam kanalında Türkçe şekilde 2-3 cümleyle yardımcı oldum sadece ve mute yedim. Bu spam kanallarında aöskdjdhd diye random bir şey atsam mute yemem, niye, spam kanalı çünkü. Türkçeyi bu kadar aşağılık görmelerini ve ısrarla Türk yardım kanalı kurmamalarını da ayrıca şiddetle kınıyorum, botun kullanıcılarının en az yarısı Türk zaten. Bu net bir şekilde ayrımcılıktır. Bana mute veren modun kullanıcı ismi de cyber, o sunucuda yüzlerce insana hem kanalda hem mesajlarda yardımcı olmuşumdur. Çok ayıp ettiler.

Geri
Yukarı