Discord inconsistent installer state hatası

Kaganpro006

Decapat
Daha fazla  
Discord'um bir anda bozuldu her şeyi denedim olmadı.

Dosya Ekleri

• image_2021-07-26_193604.png
    image_2021-07-26_193604.png
    248,2 KB · Görüntüleme: 37
Discord bir anda bozulmamış, gördüğüm kadarıyla. Silmişsiniz, sonra tekrar yüklemeye çalışmışsınız. Önceki yüklemeden kalan dosyalar da sorun çıkarıyor. AppData > Local ve AppData Roaming klasörlerindeki Discord klasörlerini silin, kurulumu tekrar çalıştırın.

Discord bir anda bozulmamış, gördüğüm kadarıyla. Silmişsiniz, sonra tekrar yüklemeye çalışmışsınız. Önceki yüklemeden kalan dosyalar da sorun çıkarıyor. AppData > Local ve AppData Roaming klasörlerindeki Discord klasörlerini silin, kurulumu tekrar çalıştırın.

10 veya 20 kere denedim onu olmuyor.

10-20 kere mi, her seferinde de orada klasör mü oluşuyor? Sildikten sonra yeniden başlatmayı veya Discord'un arkada çalışan servislerini durdurup da öyle yapmayı denediniz mi kurulumu?

10-20 kere mi, her seferinde de orada klasör mü oluşuyor? Sildikten sonra yeniden başlatmayı veya Discord'un arkada çalışan servislerini durdurup da öyle yapmayı denediniz mi kurulu mu?

Evet her seferinde %appdata% ve %localappdata% dekileri sildim yeniden başlattım servisleri Valorant oynamak için kapatmıştım.

Geri
Yukarı