Discord insanı bozuyor mu?

Geçen gün uzun zaman sonra LoL girdim. Adam urfta her öldürdüğümde sövüyordu. Sonra istek attı gittim. DC gel falan dedi. Abisini çağırmış beraber sövüyorlardı. Çok komikti.
Hep aynı senaryo 100 kez karşıma çıkmıştır herhalde. Bu platform da bana karışık geldiği için pek kullanmadım ihtiyacım da olmadı. Küfür edeceksin gelsem ne olacak deyip saldım başımdan hep. Online Cs 1.6 ve Single Ets 2 hariç bir şeye girmiyorum rahatım.

Geçen gün uzun zaman sonra LoL girdim. Adam urfta her öldürdüğümde sövüyordu. Sonra istek attı gittim. DC gel falan dedi. Abisini çağırmış beraber sövüyorlardı. Çok komikti.
Bayıldığım tipler. Adres ver diyenler falan da oluyor karşı takımdan. İyi oynadım diye niye adresimi istiyorsun kardeşim? :D Tahminen küçücük çocuklar. O an diyorsun ki, keşke yanımda bir yerde denk gelse de, yüzüme karşı da konuşsa.

Çoğu zaman cevap bile vermiyorum gerçi oyundan bir şey yazanlara da, bazen yazası geliyor insanın.

"DC gel" diyor ya bi de. E geleyim... Ne yapacaksın, söveceksin. Bu kadar.

5 senelik Discord geçmisimde bir sürü berbat rezil şey gördüm. Deep web katmanlarından alinmis igrenc mide bulandirici videolari sunucularda paylasiyorlardi. Birbirilerinin dini degerline kufurler ediyorlar, bunu havalı sanıyorlardı. Bu durum haliyle beni de etkilemeye baslamisti.
Discord benim icin artık cehennem gibi biseydi. Bir suru cete gibi topluluk, #0683,#4372 vb. rakamlar kullanarak kendilerini Discord'un tanrısı zannediyorlardi. Gercekten gülünç bir durum :D bence Discord bozdu. Eskiden arkadaslarimizla sesli girip oyunun keyfini doruklara kadar yasadigimiz bir yer olarak kalmalıydı. Eger siz de bu insanlardansanız size Technopat gibi forum sitelerinde takilmanizi oneririm. Beni ciddi anlamda düzeltti. Siz ne düşünüyorsunuz?

Discord da rezil videolar yasak değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı