Discord "ınstallation has failed" hatası

Bunu denediniz mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet
Merhabalar, her şeyi denedim bütün işlemleri yaptım ancak hala bu hatayı alıyorum. Aşağıda Process Monitor raporumu verdim. İncelerseniz çok sevinirim.

duser.dll Sildim ve tekrar yükledim artık hata ekrana gelmiyor ancak yinede kurulum yapamıyorum.

Evet

duser.dll Sildim ve tekrar yükledim artık hata ekrana gelmiyor ancak yinede kurulum yapamıyorum.
Logflie'da olan dll'leride bu şekilde yaparsam olacak gibi ancak zarar vermek istemiyorum anlayan bir ile yaparsak çok iyi olur
Win+R %temp% klasörünü de bir silmeyi deneyin.
Genel olarak siliyorum zaten yeniden sildim işe yaramadı
Win+R %temp% klasörünü de bir silmeyi deneyin.
Seni bir daha rahatsız ediyorum ancak openlogum değişti çözebileceğimiz bir şeye benziyor

9620> 2022-01-26 22:46:16> Unhandled exception: System.TypeInitializationException: '<Module>' tür başlatıcısı özel durum döndürdü. ---> <CrtImplementationDetails>.ModuleLoadException: The C++ module failed to load during appdomain initialization.
---> System.DllNotFoundException: C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v4.0.30319\WPF\wpfgfx_v0400.dll ---> System.ComponentModel.Win32Exception: Belirtilen modül bulunamadı
--- İç özel durum yığını izlemesinin sonu ---

Galiba Framework sürümüm yanlış bana yardım edermisin bunu nasıl yapıcam?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı