Discord IP'si üzerinden ev adresi bulunabilir mi?

darknight4478

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben arkadaşım tarafından bana hediye edilen Nitro'lu bir hesaba giriş yaptım. Arkadaşıma da giriş izni için e-posta geldi. Orada benim IP adresim ve yaşadığım şehir yazıyor. Bunların dışında o IP adresinden ev adresimi bulabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
IP adresinden ev adresini bulabilirler evet, %100 doğru olmayabilir tabii ki fakat bu mümkün. IP adresini değiştirmek istiyorsan ve IP adresin dinamik ise modemi kapatıp açarak değiştirebilirsin IP adresini. Ev adresin konusunda çok endişelenmene gerek yok diye düşünüyorum, arkadaşına güveniyorsan. Yani düşünecek olursan evinin yanındaki bakkal da biliyor evinin adresini. 😄

Merhaba,
IP adresinden ev adresini bulabilirler evet, %100 doğru olmayabilir tabii ki fakat bu mümkün. IP adresini değiştirmek istiyorsan ve IP adresin dinamik ise modemi kapatıp açarak değiştirebilirsin IP adresini. Ev adresin konusunda çok endişelenmene gerek yok diye düşünüyorum, arkadaşına güveniyorsan. Yani düşünecek olursan evinin yanındaki bakkal da biliyor evinin adresini. 😄
arkadaşla bir kavga çıkt ondan korkuyorum

Ev adresini bulamaz. IP adresinin bağlı olduğu bölgeyi bulur sadece. O da sürekli olarak değişiklik gösteriyor en azından benim yaşadığım Denizli'de böyle. Kumkısık'a uzak olmama rağmen orada gösteriyor. Bazen Merkezefendi olarak değişiyor.

Geri
Yukarı