Discord.js hatası

tacohub

Kilopat
Yer
İzmir
Glitch kullanıyorum ve bu sorunlar karşıma çıkıyor, çözümü nedir?

Dosya Ekleri

• help.PNG
    help.PNG
    5,4 KB · Görüntüleme: 804
  • help2.PNG
    help2.PNG
    9,8 KB · Görüntüleme: 770
  • help3.PNG
    help3.PNG
    9,8 KB · Görüntüleme: 742
Hepsi için yaptım ve sorun hala devam ediyor, en iyisi ben projenin URL'sini veriyim. URL

Komutlar klasöründeki komutların js dosyalarına girip exports'ların başında module olmayanlara module ekleyip deneyebilir misin?

Örneğin;

exports.conf => module.exports.conf
exports.help => module.exports.help
exports.run => module.exports.run

gibi.

YEDEK ALMAYI UNUTMA.

bot.js dosyasında hata var. Baştan yazmanızı öneririm, saptamak işkence yeni başlayanlar için.

2 yıl sonra görüyorum ama o props. Help. Name yazılan kısımları not satırına çevirebilir. Orada sadece Console Log'a hangi komut yüklendiği yazılıyor bu hata bende de vardı baştan yazmaya gerek yok. O kısımları not satırına çevirince olay bitiyor :D

Not satırına çevirincede kod işe yaramıyor.

2 yıl sonra görüyorum ama o props. Help. Name yazılan kısımları not satırına çevirebilir. Orada sadece Console Log'a hangi komut yüklendiği yazılıyor bu hata bende de vardı baştan yazmaya gerek yok. O kısımları not satırına çevirince olay bitiyor :D

Kod satırına çevirince kodlar işe yaramıyor.

Not satırına çevirincede kod işe yaramıyor.

Kod satırına çevirince kodlar işe yaramıyor.

Hocam çözdüm şimdi bütün .js uzantılı dosyaları kontrol edin. İçi boş olan ya da herhangi komut olan bir .js uzantılı dosyada

exports.conf = { enabled: true, guilOnly: false, aliases: [''], kategori: "", permLevel: 0 } exports.help = { name: 'komutunadı', description: 'komutaçıklama', usage: 'komutun kullanımı'. };

Olmazsa çalışmaz.

Hocam çözdüm şimdi bütün .js uzantılı dosyaları kontrol edin. İçi boş olan ya da herhangi komut olan bir .js uzantılı dosyada

exports.conf = { enabled: true, guilOnly: false, aliases: [''], kategori: "", permLevel: 0 } exports.help = { name: 'komutunadı', description: 'komutaçıklama', usage: 'komutun kullanımı'. };

Olmazsa çalışmaz.
vay be.. 1 yıl geçmiş

Geri
Yukarı