Çözüldü Discord kendi kendine kapanıyor

• Konuyu başlatan fiu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 149
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fiu

Hectopat
Discord'da yayın açtığımda, yayına katıldığımda ya da şu altta ki bildiriye mouse ile geldiğimde falan kapanıyor nasıl çözebilirim? Format dahi attım çözülmedi.

1712000683333.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Discord'un ayarlarından aşağıda ki gelişmiş seçeneğine gel, orada donanım ivmesi var onu kapat. kafamda bir şey yürüttüm de birde böyle dene bakalım.

Denedim onu olmuyor. :/

Cihazlar kısmından tüm cihazlardan çıkış yaptım ve oradan hepsini kaldırdım. Discord'u silip yükledim düzeldi. Büyük ihtimalle bu yaptığımla alakalı olmayabilir, emin değilim bence kendi kendine düzeldi. belki tekrarlayabilir.
Çok alakasız olabilir ama ben de discord problem yaratıyordu. Meğersem oyun ram kullanıyordu. Arka uygulamalar vb şeyler derken,baktım ki discordun kullanacağı ram kalmamış. Belki çok düşük ihtimal bundandır.

Discord'un ayarlarından aşağıda ki gelişmiş seçeneğine gel, orada donanım ivmesi var onu kapat. kafamda bir şey yürüttüm de birde böyle dene bakalım.

Cihazlar kısmından tüm cihazlardan çıkış yaptım ve oradan hepsini kaldırdım. Discord'u silip yükledim düzeldi. Büyük ihtimalle bu yaptığımla alakalı olmayabilir, emin değilim bence kendi kendine düzeldi. belki tekrarlayabilir.

Son düzenleme:
Çözüm

Kaç cihaz bağlıydı ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı