Discord kendi kendine kapanıyor

eyordem

Centipat
Benim sorunum yaklaşık 1 haftadır başlamakta. Discord'umu açıyorum, giriyorum fakat Discord yaklaşık 2 3 dakika sonra kendiliğinden kapanmaktadır.

Discord'un öbür uygulamalarını da indirip kurmama rağmen gene de çözülmemiştir ve Discord'u tamamen silip kaldırmama rağmen bu da çözmedi.

Bende CTRL+v yaptığımda kapanıyor. Az önce kanala girdiğim gibi kapanmaya başladı. Bende çözüm aramak için araştırmaya başladım.
Bende emoji koyunca veya uzun yazı yazınca (shift+enter atınca uzun yazıyor sayıyordu) kapanıyordu. Dc yi silmeye çalıştım ama silemedim. Sonra setupunu kurup çalıştırdım. İlk başta blir şey gelmedi ekrana bir müddet sonra direk dcyi açtı ve sorun çözülmüştü.

Bende emoji koyunca veya uzun yazı yazınca (Shift+enter atınca uzun yazıyor sayıyordu) kapanıyordu. DC'yi silmeye çalıştım ama silemedim. Sonra setupunu kurup çalıştırdım. İlk başta bilir şey gelmedi ekrana bir müddet sonra direk DC'yi açtı ve sorun çözülmüştü.

Bu arada ben betterdiscord kullanıyorum (Discord için tema uygulaması). Silmeye çalıştım ama olmadı senin yaptığını yapmaya çalışcam. (A2 türkçe)

Bu arada ben betterdiscord kullanıyorum (Discord için tema uygulaması). Silmeye çalıştım ama olmadı senin yaptığını yapmaya çalışcam. (a2 Türkçe)

Bende de o vardı ondan kaynaklı olabilir.

Betterdiscord sitesi üzerindeki bütün pluginler şu an Discord'umda mevcut. Sıkıntısız çalışıyor. Windows sunucunuzu paylaşır mısınız?

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-29_145000.png
    resim_2021-03-29_145000.png
    138,9 KB · Görüntüleme: 171
Betterdiscord sitesi üzerindeki bütün pluginler şu an Discord'umda mevcut. Sıkıntısız çalışıyor. Windows sunucunuzu paylaşır mısınız?

Bende şu anda bir sorun yok. Discord'u silmeden setuptan tekrar yükledim. Belki eksik dosya vardır diye. Ondan sonra düzeldi.

Geri
Yukarı