Discord kullanınca internet kesiliyor

Ainnt

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşımla oyun oynarken Discord kullanıyoruz. Onun interneti Discord açıkken sürekli kesiliyor. Defalarca teknik servise başvurdu. Teknik servis geldiğinde kullandığı uygulamaları sordu. Discord'u duyunca sorunun kaynağı belli oldu dedi. Birçok yayıncıya da gittik. Bu sorunu onlar da yaşadı dediler. Discord Amerika kaynaklı. Bazı IP'leri banlıyorlar gibi bir şeyler demiş. 2 hafta falan kullanma bakalım kesilecek mi dedi. 3 hafta kadar kullanmadı ve internet gerçekten kesilmedi. Belki düzelmiştir dedik. Tekrar Discord açtı ve internet yine kesildi.

Bu sorunu düzeltmenin bir yolu yok mu?

Arkadaşımla oyun oynarken Discord kullanıyoruz. Onun interneti Discord açıkken sürekli kesiliyor. Defalarca teknik servise başvurdu. Teknik servis geldiğinde kullandığı uygulamaları sordu. Discord'u duyunca sorunun kaynağı belli oldu dedi. Birçok yayıncıya da gittik. Bu sorunu onlar da yaşadı dediler. Discord Amerika kaynaklı. Bazı IP'leri banlıyorlar gibi bir şeyler demiş. 2 hafta falan kullanma bakalım kesilecek mi dedi. 3 hafta kadar kullanmadı ve internet gerçekten kesilmedi. Belki düzelmiştir dedik. Tekrar Discord açtı ve internet yine kesildi.

İlk kez duyuyorum bu problemi. İlginçmiş :D Ama internetin kesilmesi garibime gitmeti değil.

Discord'a mail attığımızda Discord hiçbir şekilde internetinize müdahale etmez diyor. Servis sağlayınıcızla görüşün ve başka bir teknik ekipten yardım alın diyor. Ama teknik servis haklı çıkıyor. Discord kullanınca internet gidiyor ve Discord silindiğinde internette kesilme yaşanmıyor. 15-20 dakikalık oyunda 3-4 kere gidiyor internet.

Discord sizin uygulamaya girişinizi engeller, atar, dondurur ve engeller ama internetinizi kesemez. İnternet kesilmesinin Discord yasağın ile ilgili olduğunu hiç sanmıyorum. Böyle bir şey yapamaz. "

Discordu tamamen silip yükleyin hocam. Temp klasörünüde temizleyin. Belki işe yarar. Bende de PUBG Mobile oynarken modem kendini resetliyordu. Oyun başladığı anda modem gidiyordu.

Discord sizin uygulamaya girişinizi engeller, atar, dondurur ve engeller ama internetinizi kesemez. İnternet kesilmesinin Discord yasağın ile ilgili olduğunu hiç sanmıyorum. Böyle bir şey yapamaz. "

Evet ben de öyle düşünüyorum ama işte Discord açılınca internet gidiyor sadece. Bunun sebebini bulamadık.

Discord'u tamamen silip yükleyin hocam. Temp klasörünüde temizleyin. Belki işe yarar. Bende de PUBG Mobile oynarken modem kendini resetliyordu. Oyun başladığı anda modem gidiyordu.

Bunu denemiştik. İşe yaramadı.

Discord'u sitesinden kullanıyor musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı