Discord masaüstü programında sesim az geliyor

ImLodos

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma yakın zamanda format attım ve Discord'u yükledim. Arkadaşlarım sesimin çok az geldiğini söyledi. Discord'un masaüstü programında geri döngü testinden denedim ve sesimin az geldiğini ben de fark ettim ve Discord'un kendi sitesinden aynı şeyleri tekrar denedim. Bu sefer sesim iyi geliyor ama masaüstü prograamında sesim iyi gelmiyor. Ne yapmalıyım?

Bilgisayarıma yakın zamanda format attım ve Discord'u yükledim. Arkadaşlarım sesimin çok az geldiğini söyledi. Discord'un masaüstü programında geri döngü testinden denedim ve sesimin az geldiğini ben de fark ettim ve Discord'un kendi sitesinden aynı şeyleri tekrar denedim. Bu sefer sesim iyi geliyor ama masaüstü prograamında sesim iyi gelmiyor. Ne yapmalıyım?
Discord'un uygulamasında Krisp ses gürültü azaltıcı var, onu kapa düzelir.

Onu ben anlatmak yerine internette "ses driverlarımı nasıl güncellerim" başlıkta aratırsan detaylıca neye ihtiyacın varsa onu yükleyerek güncelleyebilirsin.

Ses driverimı nereden kontrol edeceğim.

Hepsini kurcaladım olmuyor maalesef başka bir çözüm yolunuz var mı?

Discord otomatik başka kulaklığın mikrofonunu seçmiş olabilir, bunun ses sürücüleriyle alakası yok, Chrome'de normal gelen ses Discord'da kötü gelmesinin ses sürücüsüyle alakası yok. :D

Discord otomatik başka kulaklığın mikrofonunu seçmiş olabilir, bunun ses sürücüleriyle alakası yok, Chrome'de normal gelen ses Discord'da kötü gelmesinin ses sürücüsüyle alakası yok. :D

Hayır maalesef hala normal mikrofonda ve sorun Discord'u Microsoft Store'dan indirmem ve Realtek kurmamla düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı