Discord mesajlarının çalındığı doğru mu?

sywlia

Femtopat
Daha fazla  
Demin arkadasim bir video atti Telegram'da btp diye bir haber kanali var ve burada Discord'daki kisilerin mesajlari calindi ve bunlar satiliyor diyor. Instagram'daki linki birakabilirim isteyen olursa.

Demin arkadasim bir video atti Telegram'da btp diye bir haber kanali var ve burada Discord'daki kisilerin mesajlari calindi ve bunlar satiliyor diyor. Instagram'daki linki birakabilirim isteyen olursa.

Discord gibi bir platformda en fazla ne konuşmuş olabiliriz ki? Ne önemi var.

Emin olamadim, Solcu Gazete gibi bir şey BTP.

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord gibi bir platformda en fazla ne konuşmuş olabiliriz ki? Ne önemi var.

Legal olmayan işleri yapan arkadaşların totosunun tutuşacağı bir husus, ha ben yine de bir şey olacağını sanmam o arkadaşlara. Terör propagandası falan yapmadılarsa tabii.

Genelde arkadaslarimla küfürlestigim konusmalar var ve artı olarak kendim icin özel olan seyler var

Ettiğin küfür yüzünden kimse seni yaka paça alıp mapushaneye atmaz rahat ol. Özel olan şeyleri de anonimsen çok sorun etme.

Legal olmayan işleri yapan arkadaşların totosunun tutuşacağı bir husus, ha ben yine de bir şey olacağını sanmam o arkadaşlara. Terör propagandası falan yapmadılarsa tabii.

Sanirim pek dogru bir haber degil. Aslinda böyle bir sizinti olsaydi İngiliz haber sitelerindede ortaya cikardi. Bundan dolayi pek ciddiye alinacak bir şey degil ancak gene de dikkat etmekte fayda var. Yani sonucta Discord'u -13 kullanip bilgilerini insanlara verenlerin yüzlerini kullanip Deep fake yapilma olasiligi da var.

Geri
Yukarı