Discord Midjourney Bota Özelden Nasıl Komut Verilebilir?

417496

Hectopat
Kolay gelsin, başlık anlamsız oldu ama midjourney kullanmak istiyorum. Ama resimleri özel olarak paylaşmak istiyorum. Bunun için mesajlardan bu bota ulaşmam gerek ama Discord kullanmayı bilmediğim için beceremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bota direkt mesajlar kısmından özel resim atmak istiyorum ama o bölüme alamıyorum. Discord kullanmayı bilmiyorum.
Ekran görüntüsü 2023-01-14 173501.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Altta gördüğünüz gibi Mesaj gönder kısmı var. O kısma tıklıyorsunuz, /İmagine yazıp hayal ettiğiniz şeyi detaylı ve virgüllü bir şekilde yazıp Enter'e tıklamanız yeterli.

Sanırım siz mesaj göndermek istiyorsunuz fakat, o kısmı paralıydı benim bildiğim.

Altta gördüğünüz gibi Mesaj gönder kısmı var. O kısma tıklıyorsunuz, /İmagine yazıp hayal ettiğiniz şeyi detaylı ve virgüllü bir şekilde yazıp Enter'e tıklamanız yeterli.

Sanırım siz mesaj göndermek istiyorsunuz fakat, o kısmı paralıydı benim bildiğim.
Direkt mesajlar kısmından yapmak istiyorum. Ücretsizmiş ama ben yapmayı bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
7:49

Yeni konular

Geri
Yukarı