Discord nasıl bir yer?

magicpower

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Discord nasıl bir yer? Ortamı nasıldır? Kullanım amacı ne? Sunucularda sesli sohbet ediyorlar. Girdim de hiç sarmıyor. Kaliteli bir yer mi? Biraz bahsederseniz sevinirim.

Sunucusuna göre değişir. Genel olarak işini iyi yapan, kaliteli bir uygulama.
Takip ettiğiniz YouTuber veya yayıncıların yüksek ihtimalle bir Discord sunucusu vardır. Oralara girmeyi deneyebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla bir sunucu kurup oradan konuşabilirsiniz.

Gayet güzel bir uygulama fakat Türkiye kitlesi fazla iyi insanlardan oluşmuyor. Ama arkadaşlarınla takılmak için kullanabilirsin gayet güzel bir uygulama.

Arkadaşlar Discord nasıl bir yer? Ortamı nasıldır? Kullanım amacı ne? Sunucularda sesli sohbet ediyorlar. Girdim de hiç sarmıyor. Kaliteli bir yer mi? Biraz bahsederseniz sevinirim.
Kendine Müzisyen sunucusuna girip sesli takılırsan sarar. Her insana hitap eden odalar var ve çoğunlukla dolu oluyor. Sunucuya göre değişir ama adam gibi sunucu bulursanız gayet kaliteli. Uygulama da gayet iyi.

İlgilendiğin alana göre oluşuma göre kurulan odalarda sesli sohbet edebilirsin. Aslında çok çeşitlilik var. Dilersen oda kurup arkadaşlarınla sohbet edebilirsin. WhatsApp da Skype'dan daha hızlı ve kaliteli ses iletimi ve alımı yapıyor kararımca.

Eski TS3 kullanan biri olarak söylüyorum ayrıcalıkları ve avantajları fazla. Kullanım amacı da eskisi gibi oyundan çok daha fazlası diyebilirim. Arkadaşım yok olduğu için oyun içi sesli sohbeti kullanmayı tercih ediyorum.
Not: 2017'de kullanıyordum sonra silmiştim kullanmıyorum.

Geri
Yukarı