Discord Nitro 3 ayın sonunda para keser mi?

İşte onun bir süresi var o süre içerisinde aralıklarda ücreti çekmeyi deniyor. Sanırım 3 defa olması lazım. Hiç ücret alamazsa üyeliğini ya askıya alıyorlar ya da direkt iptal ediyorlar.

Örnek olarak Netflix üyeliğimi söyleyebilirim. Kartımda para olmadığında 3 4 defa mesaj geliyor ücreti alamadık diye. Daha sonra üyeliğim askıya alınıyor. Fakat Amazon Prime'de de ilk ay deneme sürümü başlatmıştım. 1. ay sonunda mesaj geldi ödeme uyarası 1 ay daha kullandım ve en sonunda şöyle bir email geldi:

1641940228610.png

Nasıl yani? Amazon Prime aboneliği mi iptal ediyor? Ben 2021'in 4. ayından beri ücretsiz kullanıyorum. Papara'dan hiç ücret çekmedi.

Vallahi hocam benim 2. ayın sonunda üyeliği iptal ettiler. Sizdeki duruma şaşırdım doğrusu.

3 aylık bedava Discord Nitro aldım. 3 ayın sonunda kesileceğini aslında biliyorum. Ama esas merakım Nitro'yu iptal etmezsem ve kartın içinde para yoksa kendi kendine kesmesini istiyorum yani bir nevi otomatik Nitro'yu 3 ayın sonunda iptal etsin istiyorum. Sizce böyle bir şey olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam iptal etmek iseniz keser. Konu dışı fakat nasıl bedava aldınız acaba?

Hocam iptal etmek iseniz keser. Konu dışı fakat nasıl bedava aldınız acaba?

SteelSeries GG bedava veriyor. Olmayan parayı nasıl kesebilirler ki ininaldaki bütün paramı banka hesabına geri aktardım. İninalda 0 TL var. Zor gözü ile bakıyorum

SteelSeries GG bedava veriyor. Olmayan parayı nasıl kesebilirler ki ininaldaki bütün paramı banka hesabına geri aktardım. İninalda 0 TL var. Zor gözü ile bakıyorum

Korkmayın hocam kesmez. Yeni aklıma geldi bende Epic Games üzerinden Nitro almıştım yine içinde para olmayan kullanmadığım ininal Kart'ımı girmiştim. Deneme süresi bitti hiçbir ücret çekilmedi ki olmayan parayı nasıl çeksinler daha sonrada üyeliği iptal ettim.

3 aylık bedava Discord Nitro aldım. 3 ayın sonunda kesileceğini aslında biliyorum. Ama esas merakım Nitro'yu iptal etmezsem ve kartın içinde para yoksa kendi kendine kesmesini istiyorum yani bir nevi otomatik Nitro'yu 3 ayın sonunda iptal etsin istiyorum. Sizce böyle bir şey olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam, iptal edin herkes bunu yanlış anlıyor iptal edince Nitro gitmiyor 3 ayın sonunda kesmemesi için iptal etme tuşu var Nitro gitse zaten saçma olurdu siz iptal edin. Bu iptal etme tuşu her platform da bu şekilde kullanılıyor.

Para çekemezse iptal eder fakat devamında para yüklerseniz çeker mi emin değilim. Şimdiden iptal de edebilirsiniz zaten iptal edince 3 ay sonra gidiyor Nitro. Ayrı olarak sadece bir kez kullanıp devam etmeyeceğiniz üyelikler için sanal kart kullanıp, kullandıktan sonrada silmek daha mantıklı. Böylece hesabınızda parada olsa kartı bulamayacak ve çekemeyecek.

Hocam, iptal edin herkes bunu yanlış anlıyor iptal edince Nitro gitmiyor 3 ayın sonunda kesmemesi için iptal etme tuşu var Nitro gitse zaten saçma olurdu siz iptal edin. Bu iptal etme tuşu her platform da bu şekilde kullanılıyor.
Zaten ayrıyeten banka hesabım var. Bu kartı kullanmıyorum veya para yüklemiyorum. Kartı o zaman iptal edeyim. Böyle bir problem olmaz diye umuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı