Discord Nitro aboneliği iptal etme

• Konuyu başlatan Silinen üye 106715
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 38B
Bende merak ediyordum bu durumu, iade işlemi bekleniyor dediği zaman sizin Nitro'yu aldığınız saati bekliyor, siz iptale bastığınız an iptal olmuyor öyle bir güzelliği var, siz iptale bassanız bile tam süresi bittiğinde iptal oluyor merak etmeyin karttan çekmez paranızı

Sorular sormuşsunuz benimde sıkıntım var aslında nitro ile mobilden iptal edemiyorum ve eğer iptal ederseniz 30 günlük süreyle devam ediyor sonra kesiliyor. (bu süreçte para almıyor)

Bende merak ediyordum bu durumu, iade işlemi bekleniyor dediği zaman sizin Nitro'yu aldığınız saati bekliyor, siz iptale bastığınız an iptal olmuyor öyle bir güzelliği var, siz iptale bassanız bile tam süresi bittiğinde iptal oluyor merak etmeyin karttan çekmez paranızı
çok teşekkürler bende bunu arıyordum sağol

ben 3 aylık game passten nitro aldım ayın 16 sında game pass nitro alımı bitiyor fakat ben linki kopyaladım ve şuan nitrom olduğu için bi köşeye yazdım bu kodun süresi kaç gündür? discord nitronun herhangi bi kod süresi varmıdır?

Merhaba ben Nitro'yu alırken para vermedim şu an 1 aylik ücretsiz denemedeyim. İptal ettim ama iptal İsemii bekleniyor diyor. Ben yanlislikla tekrar abone ol kutusuna bastim. Bir daha iptal ettim sikinti olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı